"Najrówniejsi z równych" Komentarz Konieczny! eMisjaTv


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DrfA6uqsw5MNajlepsze komentarze:

eMisjaT... Drodzy widzowie, gorąco polecamy wspierać nasz kanał finansowo, gdyż jedynie dzięki tym wpłatom możemy sobie pozwolić na pełną szczerość i rzetelność przekazu. Media komercyjne łagodzą treść i nie poruszają niewygodnych tematów w obawie przed utratą wpływów z reklam. Nas to nie dotyczy dopóki widzowie utrzymują naszą stację. Innymi słowy to Państwo decydujecie o jakości treści na naszym kanale. Wszelkie informacje o tym jak można dokonać wpłaty na konto naszej fundacji Inicjatywa Przeciw Cenzurze znaleźć można tutaj: https://emisja.tv/programy/wsparcie
Ania Lu... Dziękuję za informację
Wa?tuch... proponuje pokazujmy częściej co robią w Niemczech - tam żołnierze chodzą z karabinami - (ach, pani marszałek "nie żałujcie wojsku serc"
Henrike... ??❤
Nenu?... Amen!
Henrike... Dobrze zrobił slabo dostalw ryj
Odyseus... Są wyniki Exit Poll dla wyborów w Rzeszowie. Kandydat totalnej opozycji, podobno może wygrać w pierwszej turze. Natomiast Braun jest trzeci z podobnym wynikiem, jaki ma w sondażach Konfederacja.
Marzann... Piotruś i Sara-ściskam Was serdecznie,
Grzegor... ????
przemko... 30 lat temu miałem w rękach ulotkę UPR o potrzebie likwidacji KORYTA, zamiast zmieniania tylko świń przy korycie. polact-fu nie da się niczego wytłumaczyć ....
Fotopla... Może warto by omówić, w którym momencie, zarządzane przez Adolfa Hitlera Niemcy, zostały zaatakowane przez Nazizm, i w której części ówczesnej Polski miał on swe źródło.
Odyseus... Socjalizm coraz bardziej mnie obrzydza. Gdyby pozostał przy podstawowych sprawach jak np. opieka medyczna, to bym jeszcze go wytrzymywał i nie narzekał, ale rozdawanie moich pieniędzy na jakiś celebrytów, których nieoglądam i nawet nie lubię, to kolejne przegięcie.
roman f... Jak zwykle bardzo dobry program pana Piotra.
sarenka... swieta prawda, swietna prawda, komentarze coraz ostrzejsze w wymowie, a to cenie, super dziennikarskie, podsumowanie
Odyseus... 17:25 Przeciętny widz TVN, jest wpatrzony w Niemcy, więc oni zgodzą się na wszytko co podobnie jest w Niemczech. Żadne inne argumenty do nich nie docierają. Więc trochę się nie dziwię, że swoje bzdury argumentuje własnie w taki sposób.
Od dawna uważam że AfD, nie różni się w stosunku do Polski od Merkel, a może nawet jest gorsze, bo mogą być nawet jeszcze bardziej bezczelni w pewnych sprawach, jak właśnie ta. Oni jednanie nie są za masową imigracją do europy.
Właściwie widząc te zachodnie lewactwo i porównując je z egzotycznymi imigrantami, to już ci imigranci są chyba dla nas lepszym rozwiązaniem, jeżeli zostaną na zachodzie.
Adam Po... beszczeln baba!ta marszalkini!
Eugeniu... Knury zdolne są w stanie odebrać suce szczenięta tylko po to żeby pogryzły własną matkę.
ania wr... Bardzo lubię Pana słuchać, merytorycznie, a co najważniejsze dla mnie, mówi Pan piękną polszczyzną. Dziękuję i pozdrawiam.
B B... Witam .Pozdrawiam serdecznie
Grzegor... ..nuuu, ten co w PRLu losem roboli się przejmował, teraz jeździ nowym autem w bagażniku kurwe schował.. z czego po zasraniu PRLu, te bezkarne gówno znów powstało w 1989r. tym wania.. bo co z komuchów, bezkarnych UBeckich zbrodniarzy i sowieciarzy, kanarkiem nie zemrze.. bo oplute kości Zołnierzy Wyklętych, za ciężką kase na UBeckich śmietnikach mozolnie szuka IPN.. macie ino to drodzy proletariusze, na co zasłużyliście...