Wstawaki 810 Śpisz? Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=g6tS1o0YXPUNajlepsze komentarze:

Katarzy... Jest taki otwór Kwiat Jabłoni "Choć nie chce budzić się. Nie umiem spać "
Alicja ... ?
Kasia D... Dzień dobry Ojcze Adasiu.
Słuchając dzisiejszego Wstawaka przypomniał mi się cytat , który kiedyś usłyszałam. A mianowicie:
Niektórzy ludzie mając 20+ są chodzącymi trupami nawet nie wiedząc o tym. Ponieważ jeszcze mózg nie poinformował ciała. ?
Ściskam, pozdrawiam najmocniej jak potrafię ?❤
XD... proszę o modlitwę o uzdrowienie
dziękuję
Ira Ric... Ciekawe porównanie.Nie wiem jak mnie stworzono?Rano zawsze miałam problem z obudzeniem się. Wstawałam, wykonywałam różne czynności, szłam np do szkoły czy póżniej do pracy ale mój organizm wewnętrznie SPAŁ mniej więcej do godziny 11.00. Wyglądało to jak bym była schowana w niewidzialnej muszli. Ciało fukcjonowało, a dusza spała. Energię witalną miałam około 12.00.Najlepiej funkcjonowałam w nocy, mój inelekt był na maxa gdy większość spała???.Zastanawiam się komu przyszło do głowy aby mnie tak zaprogramować???Komputerów wtedy jeszcze nie było.?..Napis dobry, z Dolnego Śląska, z mojego regionu. Może tak się ma więcej niż Wrocławianie?. Pozdrawiam.
Teresa ... Piękna motywacja Ave Maryja ???️?
Sara Oj... "Tak, śpię i mnie nie budzić proszę" ??
MsOxyur... Jutro mam praktycznie swoj ostatni trudny egzamin na studiach, bardzo Was prosze o modlitwe, bo bardzo sie nim martwie i chce juz to miec za sobą ❤ Tak blisko mety a jakos konca nie widac :)
Ma?gorz... A gdzie to jest nagrywane? Czyje to mieszkanie? Bo taka myśl: To zakonne wnętrza?
Renata ... Dzień dobry wszystkim ?
Zaczelam dzień modlitwa: „Wszechmogocy Ojcze, który jesteś w niebie, juz z rana wznosze me serce do Ciebie. Tyś mnie zachowal od zlego tej nocy, udziel i we dnie swej boskiej pomocy. ....“ Ciesze sie zyciem i zycze wszystkich wspanialego startu w nowy tydzień i pozdrawiam ?☀️?
Bernade... A ja się budzę wcześnie rano by biec na modlitwę brewiarzową czyli modlę więc za i w imieniu Was wszystkich!!!! Niech ta świadomość pomaga Wam budzić się by ŻYĆ!!!!???
Jola ni... Dzień Dobry ???
Ma rysi... Dziękuję dziękuję ♥️
Sylwia ... Zaspałam do pracy, wlaczam szybko languste, żeby się obudzić i bije mnie po oczach nazwa filmu ?
Beata ?... Witam wszystkich w nowym tygodniu zyjmy dobrze nie krzywdzac innych - kochajmy się nawzajem patrzmy w niebo - radujmy sie malymi rzeczami i podziwiajmy swiat ktory dostalismy od Pana - myślmy pozytywnie bo zycie jest cudem ??❤????
Marcin ... Zabrakło mi sprayu to napiszę tutaj: Obudź się by śnić!
Bo?ena ... Szczęść Boże! Dobrego, radosnego, pełnego pokoju dnia dla Wszystkich ? Dziękuję Ojcze Adamie ?
Teresa ... BÓG ZAPŁAC ojcze Adamie za naukę