Ksiądz gra w grę: The Last of Us 18 Na czym budować relacje? Langusta na palmie


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HN7uoNUssNcNajlepsze komentarze:

Bartosz... Warto wspomnieć że dokładnie dziś uniwersum The Last Of Us obchodzi 8 urodziny i w dalszym ciągu pomimo upływu lat wciąż jest uznawana przez milionów graczy za arcydzieło ;)
ASMRaph... Wspaniały odcinek jak zawsze ! :)
Piotr K... Moja ulubiona gra zaraz po LoU2. Mam nadzieje ze druga cześć tez będzie ograna bo jestem bardzo ciekawy Ojca komentarza ?
Smart L... @58:00 po prawej w namiocie Ojciec olał suplementy, witaminy i inne mikroelementy. Widzę jakiś problem z... widzeniem peryferyjnym, hehe. ?
MARCIN ... Bardzo się z tego cieszymy, to super, że jest taki dłuuuuuuuugi odcinek ??
PanZyci... Jeśli ojcu podobało się Detroit become human to powinien Pan sprawdzić Heavy Rain.Gra od tego samego studia ale historia mega wciągająca.Polecam
Co do the lasy od us to ograłem kilka razy i w następnym odcinku będzie się działo :D
Smart L... @4:49 i @37:02:
UEC = University of Eastern Colorado
Blisko Ojciec był w swoich rozkminach, ale nie w sensie dystansu w kilometrach. ?
Piecia ... Dziś jest 8 rocznica tej gry ❤️
Piotr g... Te małpy sobie skaczą hop hop hop
Krzyszt... Ludzie, śmierć nie istnieje, nie można nawet powiedzieć, że człowiek będzie żył wiecznie bo czas też nie istnieje, to zostało WYMYŚLONE dlatego, że Ewa zeżarła jabłko a przekonacie się o tym jak poumieracie. Ciężko to sobie wyobrazić bo nam nawet ciężko sobie wyobrazić jak osoba niewidząca może nie widzieć zupełnie nic, ślepiec nie widzi nawet ciemności, żeby się o czymś przekonać to zazwyczaj musimy tego doświadczyć osobiście.
Piecia ... Przeszedłem 4 razy tę grę a i tak za każdym razem eksploruje wszystko :d
Lego Lu... ????
Morris ... Na czym budować relację? Krew, pot, adrenalina, łzy i zombiaki.
Gamer S... Pozdrawiam!
Smart L... "Uwaga na gałęzie!"
...i sruu głową w znak STOP! ??
Jaka prawda duchowa z tego (rozbitego nosa) wypływa? Jak się człowiek za bardzo skupia na jednych grzechach, to ma skłonność do przesadnego lekceważenia grzechów pozostałych. ?
Crystal... ? Czekałam na ten odcinek!
i jeszcze 1 godz. marzenie ❤?
Chciałabym coś wyznać otóż ostatnio błądziłam wątpiąc w boga.. ale co raz bardziej udaję mi się znów myśleć pozytywnie był pewien moment ostatnio gdzie grały dwie drużyny nie pamiętam dokładnie jakie.. ale pewien piłkarz Christian Eriksen dostał zawału serca na boisku.. później natomiast odzyskał przytomność... ale przyznam że wtedy odnalazłam znów moje wewnętrzne "JA" od dłuższego czasu pomodliłam się za niego i poczułam ulgę w pewnym momencie miałam przeczucie że będzie czuł się lepiej. Niesamowite jak wiara potrafi zmienić światopogląd. Bardzo mnie ksiądz motywuję i moim marzeniem byłoby księdza spotkać osobiście możliwe w kościele ?. Im więcej słucham tym więcej się rzeczy nauczyłam przez ten czas tu na kanale. ?