Paweł Kukiz o szczegółach porozumienia PiS z Kukiz&039;15 TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SpkL8hRyc4ENajlepsze komentarze:

?UPSON ... "Jeśli kiedykolwiek zostanę politykiem plujcie mi na ulicy w ryj i mówcie do mnie szmato". - Paweł Kukiz.
mmgg060... Jak się tak napatrzę i jeszcze w nocy się przyśni to tak nienawidzę, że aż strach
Piotr P... Oby nie skończył jak Andrzej Lepper który zaufał Kaczyńskiemu a ten co wszyscy wiemy Andrzej Lepper był jedyny który mówił prawdę na temat Kaczyńskiego
Tomek L... Ta prostytutka polityczna Kukizow niech powie kiedy i gdzie się ustawi do naplucia mu w twarz ? jak sam mówił ! Utopią go w ślinie .
Jakub... «Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał Mu Bóg, aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem, a ON wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi.

Ten poświadcza, że słowem Bożym i świadectwem Jezusa Chrystusa jest wszystko, co widział.

Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska.»[(Apokalipsa) Objawienie - Rozdział: 1:1-3]Jakub.
anna... "wygrają Polskę" kiedy ta łódka już tonie ?
Artur J... Parafrazując tekst z wiedźmina, o którym pewnie myśli pan Kukiz: 'dla Polski zrobię wszystko, nawet się skurwię'
Robert ... Kukiz coś Ty wypalił
MrConre... Kukiz wie już że ma 3% i koniec z partią to teraz chce chociaż się przypodobać Jarkowi żeby kandydować z ramienia PiS. Taki prawicowy Palikot na jedną kadencje, wstyd.
A Aa... Kukiz dno dna zal ze kiedys na niego glosowalem
Z?oty A... Przykleiła się mina poślizgowa do buta i mówi IDZIEMY!!!
PIS Pat... *ukiz to największe dno polityczne. Tak się sprzedać za stołek. Marionetka taka sama jak *ołownia. Jak Lewicowe środowisko wygra to pójdzie do lewicy. Jestem, ciekawy jak się zmieni obóz polityczny, czy szczuje z TVP będą tak szczekać. Nie wiem kto na nich głosuje. Ja bym się wstydził powiedzieć że głosuje na PIS.
Jonczek... "Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato." - Kukiz
Robert ... Kukiz co ci odmamilo cie
Michael... "Na Kukizów popierdoleńców głosowali" ~ Zbigniew Stonoga, 2015
Wanda K... Panie Pawle?????
Zdzisla... Brawo panie Pawle lepiej pużno niż wcale. Damy radę pogonimy tych wszystkich komunistów z PO PSL SLD Hołownie czy konfederację co chcą zniszczyć Polskę i Polaków. Brawo PiS i brawo Kukiz 15.
Ja_czyl... Skończycie pierdolic. Nic nie zmienicie pozatym że okradniecie Polaków do końca. Zróbcie porządek z takimi złodziejami ja RYDZYK,MACIEREWICZ,SZUMOWSKI ZDROJEWSKI itd.itp.qurwa sprzedajny śmieć. Żadnych zmian nie będzie nie masz nic do gadania w tym kraju nawet jak prezydentem zostaniesz to masz chuj do gadania,bo tylko Jarek się liczy,zlodziej impotent umysłowy. Hejt wy tworzycie. Ty mówisz a Jaruś sarkastyczno ironicznie pod nosem mówi,no i kolejny przyszedł z podkulonym ogonkiem i dobrze tak łatwiej ich się w dupsko rucha.