PILNE! Marsz patriotów w Auschwitz! Czy Polacy zostaną wpuszczeni z polskimi flagami!? LIVE! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=47acLVVUiqoNajlepsze komentarze:

Zwiad O... Cześć i chwała bohaterom. Wieczny odpoczynek pomordowanym Polakom i innym. Hańba kłamcom i fałszerzom historii. Hańba (nie) naszym rządzącym szabesgojom. Hańba Cywińskiemu i innym Śpiewakom. Święty Maksymilianie
- módl się za nami.
Malgorz... Gdzie można kupić taka koszulkę?
Katarzy... Żydzi byli wywożeni głównie do Brzezinki, mówił mi o tym wujek, więzień Oświęcimia, ale zawłaszczyli akurat ten teren, bo bardziej medialny. Mistrzowie w zakłamywaniu i kreowaniu swojej historii, tylko tego ściemniactwa ukryć się nie da, bo jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Tak, słyszałam, że z Pileckiego chcieli zrobić swojego bohatera, niestety nie udało się.
Dariusz... zydzi na Madagaskar
Vicky V... Wielki Szacunek Pani Elu .Polsko co ty robisz z męczennikami wojennymi ,swoimi zamęczonymi dziećmi .Ludzie - Polacy Obudźcie się ,Co się z Wami Porobiło .Gdzie Wasza Obecność ? Sprzedajecie Się ,o hańba .Miałeś chamie złoty róg ostał ci się ino sznur
Tomo Ko... Niech Żyje Polska.
Jenna L... Odmieni się sytuacja jak zostanie dokonana zmiana zarządzających w tym obozie
Kazimie... Mój tata był w Auschwitz jako Polski więzień polityczny z Lublina nr 35237od 1942, a następnie tego samego roku do Gusen gdzie był do 1945 r. Przeżył. Przed wyzwoleniem obozu Gusen przez amerykanów został dla zabawy wrzucony do gotującej się smoły. Po powrocie z obozu musiał budować przymusowo Warszawę jako żołnierz AK i jako syn kułaka (dziadek za udział w wojnie Polsko-bolszewicką dostał od Piłsudskiego ziemię) Byłem wielokrotnie tam, dzisiaj nie mogłem.
Malgorz... Łapki w dół dają tylko trolle i zyd ….. pomioty.
Jenna L... A jak telewizja Polska zarządzana przez Kurskiego z korzeniami żdowskimi będzie informować szczerze o historii.
Żydzi na siłę chcą z sibie robić jedynych którzy byli ofiarami.
Uważam że to jest jedyny powód bo żydzi wyciszają wszelkie informacje o ofiarach polskich i innych narodowości.
"JEDYNE" OFIARY TO ŻYDZI
Żydzi którzy byli prawą ręką niemców hitlerowskich i mordowali swoich współbraci żydów i inne narodowości
Alina D... Skandal
Pawe? C... Jak się nie obudzimy i się nie obronimy to czeka nas to samo przykre
El?biet... Cześć pamięci wszystkim pomordowanyn Polakom w obozie Auszwitz.
Ulysses... WRealu jak zwykle kłamie, manipuluje i podburza. Flagi mogą być tylko Narodowe, nie śląskie, wielkopolskie itp. Czego tu nie rozumieć?
Danuta ... Jest to hańba dla rządu
Zwiad O... Część i chwała bohaterom. Wieczny odpoczynek pomordowanym Polakom i innym. Hańba kłamcom i fałszerzom historii i pamięci! Hańba (nie)naszym rządzącym szabesgojom i hańba Cywińskiemu i innym Śpiewakom. Święty Maksymalnie - módl się za nami.
Jurek K... Mozna sobie ponarzekac, to sie nie zmieni. Nie jestesmy narodem mordercow a egzekutorow i sadow podziemnych brak!
WP... Wspaniali Patrioci,nasi Bohaterzy,piękna polszczyzna,miły ,piękny głos Pana Terleckiego,dziękuję za przekaz.