HIPOKRYTA? Czy obrażam innych? VLOG 1442 Marcin Mazur


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kz6V2jntHvQNajlepsze komentarze:

wi. c... Szanuję Pana i wierzę,że ma Pan dobre intencje. Szanuję także, że zaczął Pan rozmyślać nad tym,czy jest hipokrytą. Doceniam także,że staje Pan w obronie słabszych.
Myślę,że jest to hipokryzja. Każdy z nas jest w pewien sposób hipokrytą,popełnia takie,czy inne błędy. Najważniejsze,by z pokorą przyjąć konstruktywną krytykę,wyciągnąć z niej wnioski i potrafić przyznać się do błędu.
gamper ... Życzę miłej nocy?⭐
Roxen... 6:39 Dlaczego nie ma żadnych dekoracji? Bo może Polacy nie wierzą w sukces, a czy warto wierzyć? Następny dzień to narodowy dzień zdejmowania flagi. Przegrywamy z najsłabszą drużyną w grupie. Mamy siłę/motywacje na 15 min. zamiast 90 min.
Darek D... Panie Marcinie, widział Pan odpowiedź mandzia na pana film "koniec dramy"?
Pawel 0... Po stracie zawodnika i wyniku meczu zrezygnowałem dalszego oglądania
Grzegor... Ja osobiście mam, tak że po kilku pierwszych zdaniach wypowiedzianych przez daną osobę wiem z kim mam do czynienia i tak też było z tobą, kiedy cię „poznałem” od razu wiedziałem, że jesteś dobrym człowiekiem i między innymi, dlatego cię oglądam, ale nieważne jak dobrym człowiekiem byś nie był to w życiu zawsze są pewne sytuacje, kiedy możesz być nieprzyjemny dla pewnych osób przez jakąś sytuację która ci się nie spodoba ale to nie oznacza że jesteś zły czy chamski . Pozdrawiam
Pawel 0... Witam cię w tym nowym pięknym dniu? I kiedy można spodziewać sie panie Marcinie vloga z odpowiedziami pani Kasi?
LOT3982... Witam Cię w tym nowym pięknym dniu ! :-)
11:51 - Ja nie oglądałem bo miałem inne rzeczy do roboty ;-) A jak mam być szczery to wynik meczu to dla mnie nic dziwnego ... powiem więcej - zbytnio nie spodziewałem się wygranej.
majki... Strasznie ciekawi mnie ten nie wrzucimy film
STANIS?... Życzę miłego tygodnia. Co do tej sprawy to nie będę już tego komentował bo już mi się nie chce za pasem mamy wakacje i musimy się tym cieszyc
Bartosz... za dużo gadania o pierdołach za mało pokazywanie tego co powinno być na vlogach
Drop Oi... Miłego wieczoru
Pawlix... moim zdanie pogorszyłeś się w tych vlogach bo za mało się dzieje a za dużo gadasz
Lekarze... Tak
Mariusz... Jak tam po meczu?
Faze_Ka... KOMENTARZ DLA ZASIĘGU
Mate?ko... Jest film i dzień staje się lepszy?
Hubert ... Miłego wieczorku życzę panie Marcinie pozdrawiam ?
Mikolaj... Kiedy odcinek z nowej hulajki u Milo?
Hubert ... Nikt co