Resident Evil 4 PL 9 odc.9 Znowu ją porwali Napisy PL Gameplay PL Zagrajmy w Kaftann


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JX8QzoV2ByoNajlepsze komentarze:

Alondri... Najlepsza seria która od dłuższego czasu oglądałem z resztą twojego samego głosu można do słuchać na okrągło. Podro dla ciebie i żony czekam na nastepne odcinki ?
Aleksan... Elegancko ?
Pisces... Ciekawostka. Jeśli wybuchniesz przeciwnikowi głowę i na jego ciele nadal będzie kropka z celownika laserowego tzn ze wyskoczy z niego pasożyt.
Karolin... Mąż powiedział, że dzięki tej serii zapragnął wrócić do RE4. Nie przeszedł jej do końca i zabrania mi opowiadać co i jak bo spojlery ;). Świetna sprawa :) .
Dominik... Nadrabiam
Pan Mar... Serię uważam za świetną, sam Resident jakoś gra nie kręci mnie na tyle by w nią zagrać, lecz budowa świata, postacie, fabuła to jest to co sprawia, że z zaciekawieniem oglądam każdy Twój odcinek.
Przekl?... No daj mi zrobić poziom.
Nie
No daj
Dobrze, tylko nie rób niczego dziwnego w mojej grze

"Schodzimy do podziemi w których bucha lawa, ze ścian zjeżdżają ambony w formie zionących ogniem smoków, ale możemy zerwać łańcuchy w ambonach trafiając w obsługujących je mnichów"
PASIK... Czy ja się kiedyś doczekam sh4. Nie to ze residenta nie lubię ale planuje najpierw sam ograć. A silenta znam na pamięć i kocham. ???
ThePRM7... seria super odnośnie horroru będzie seria silent hill downpour ?
StaryWa... co tak mało łapek? ludzie dawać łapy bo fajna seria a i twórca zacny!!!
MaxBase... Nie wiem czemu, ale kiedy widzę Salazara w tej postaci(jeszcze), to jakoś nie wzbudza on u mnie strachu. Trzeba jednak przyznać, że to ciekawa postać.
Waruto ... Szkoda, że grasz w wersje HD w której nie ma kampanii Ady.
Zagrych... Pominąłeś jedno miejsce, gdzie można było podsadzić Ashley. Chyba tam był skarb w postaci lepszej odmiany magnum. ;)
u?omny ... Dobra, Teraz trzeba policzyć ile razy Kaftan powiedział ,,Spinel,,
K666... Wiedziałem, że będzie zielone żółto na początku xD. Seria super. W końcu się dowiem jak się kończy ta gra.
Nanyuki... Ciekawostka:
Od 1937 do 1953 roku, NBC's Today Show miał szympansa współgospodarza o nazwie J. Fred Muggs. Szacuje się, że przyniósł w sieci około 100 milionów dolarów
Topix w... jak on nagrywa takie ZAJEBISTĘ GO POTĘGI filmy (ja osobiścię super się bawiłem przy hitmanie 3 więc może jakieś kill everyone hallenge? pls) to ja się zastanawiam czemu on nie ma ponad miliona subów?!?!?!
pancern... Mi bardzo się podoba ta seria jestem już po poprzesnim odc i jestem zachwycony xd
PS kciuk w góre zostawiony jak zawsze