Polska dostała od Słowaków.. Trzeba pocisnąć z grubej rury analiza meczu Suwerenny PL


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xylTHX9RJrkNajlepsze komentarze:

Marcin ... Jakie panstwo, taka reprezentacja....celowo nie uzylem slowa kraj tylko panstwo.
Dariusz... Ale w reklamach grają dobrze
19pablo... Moim zdaniem powinni sie zająć hodowlą jedwabników.
Lilla P... Niech lecą nasze orły po 3 dawke i wstydu oszczędza a Boniek i Tomaszewski to ględzą takie pierdoly ze sluchac szkoda
Chrz?sz... Dokładnie, Boniek tylko dymisja
Rafa? D... Za miskę ryżu powinni grać. Może zastrzyki im zaszkodziły
Mcn Wu... Szwecja remis z Hiszpania tam nie było kiksow i błędów jak i nas ...
Krzyszt... "Piłka jest okrągła a bramki są dwie".
??????
Kazimie... jacy w życiu codziennym, tacy i w piłce
Wiesiek... Krychu,zawodowo tracisz piłki?
I zawodowo wymuszasz faule,
?
Szczególnie te na środku boiska?
Emerytura tuż,tuż więc karawana jedzie dalej,jak zwykle??
Jan Oba... To prawda boniek jest rudy i co rudy ty Wieprzu von , von jesteś rudy tz fałszywy przez tyle lat przynosisz wstyd dla Polski????
Igor Wa... Przed meczem myślałem ze będzie 2-0 może 3-0 dla naszych. Ale zapomnialem ze to przecierz pilkarscy reprezentanci Polski. Nasi? Wstyd, żenada, dno. Jedyny plus że nasza reprezentacja przez wiele imprez mnie do tego przyzwyczaila i nie moge powiedzieć że mnie rozczarowali.
szpider... Dziwię się ludziom którzy nadal mają nadzieję w naszych orłów nielotów. Szaleństwem jest robić to samo i oczekiwać innych rezultatów.
Cracus ... Lewandowski ,to dziad ,nic nie grał .Obserwowałem go przez całe spotkanie .Stał na polu karnym Słowaków ,nic nie ruszał się ,inni zlani potem ,widać było ich pracę na końcu meczu .A Lewandowski schodził po spotkaniu ,tak samo jak wchodził ,suchutki .Żadnej pracy ,liczył że wszyscy będą mu podawać piłeczkę jak u Niemców .Mówiąc krótko ,to noga ,cienias .
Co do goli ,Lewy nie strzeli żadnej bramki !
piotr n... Polacy jak zwykle dostali w DUPE. Od kogo? od Slowakow.Wstyd że reprezentują Polskie.Lewy ??Nie osiągnęliśmy nic od zakończenia kariery trenera Górskiego i jego orłów Boniek powinien pamietac
R1a1 S?... bardzo dobrze cwelebryci reklamują szczepioneczki za to nie wyjdą z grupy
wartosc... Radzę żebyśmy nie traktowali Polski jak potęgi piłkarskiej którą nie jesteśmy , wtedy będzie łatwiej przyjmować takie wyniki .
Adalber... Te szczypiorki ich pewnie przymuliły J&J zdaje się przyjęli, miało być pięknie a było jak zwykle , orły nasze, gwiazdeczki, wydziargane pacynki . Dobrze że zawału żaden nie dostał.
karmeni... SUWERENNY KOMENTUJ KRYTYKUJ ALE NIE ŚPIEWAJ :)