POWTÓRKA Z 2008?! CZY FED URATUJE RYNEK? INVESTORY VETO.media VETO MEDIA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j096Px6WqTkNajlepsze komentarze:

fade 23... amc to the mooon
Przemek... AMC ???
Histori... Kłania się "New retro Wave" było słuchane ??? stąd ta wejściówka ?
Tak?e T... Czekam Na Kolejny Materiał --->>>
Damian ... Pan Kwiecień zawsze spoko. Lepiej z nim zrobić cykl spotkań niż z Longtermem ;)
D DD... To się wszystko wywróci delikatnie mówiąc... Będzie rzeź i wszyscy na tym stracimy tylko pytanie komu na tym zależy...?
Damian ... Dzięki
FireRed... Coraz bardziej przestaję rozumieć o czym rozmawiacie Panowie. Może jakieś objaśnienia i definicje w trakcie rozmowy?
Raf Tea... Nie trzeba byc doktorem zeby widziec ze to pier...olnie
Kamil T... ?
john St... swoja droga te surowce to lekka przesada...ktos moglby odpowiedziec czemu materialy budowlane tak zdrozaly? wydaje mi sie chyba to jakas manipulacja (or what?) bo wraz z rozwojem techniki napedzanej maszynami tego typu rzeczy powinny taniec i to czesto wielokrotnie (to wlasnie technologia najbardziej napedza ekonomie btw)..wydaje mi sie btw ze wiekszosc surowcow jednak znowu stanieje
seba st... Nie widzicie że celowo robią rozpierduche starego systemu?
Żeby coś sprzedać trzeba wykreować potrzebę. Chcą nam sprzedać nowy system, którego w normalnych warunkach nikt by nie zaakceptował, dlatego robią wszystko, aby było maksymalnie nienormalnie.
Jak wszystkie pieniądze fiducjarne popsują przez hiperinflacje i ludzie nie będą już przyjmowali nawet dolara z obawy przed utratą jego wartości, wtedy sami poproszą o nowy system i nowy pieniądz. . Tak się będzie składać, że nowy pieniądz będzie tylko elektroniczny i bardzo możliwe, że portfel będzie wszczepiany pod skórę.
Stan Pa... Nie ma jak się sprzedać Xtb za parę srebrników, a fuj
Think T... Jeden z komentujących na kanale u Jokera pisał że nie mogą dotrzeć do niego maszyny z chin bo porty zamknięte wariant delta , mało się o tym mówi ale znalazłem artykuł na medonet sprzed 4 dni potwierdzający że rzeczywiście pojawił się w chinach ten wariant jeżeli to prawda to załamia się i tak trzeszczace już w szwach łańcuchy dostaw
dobre70... A co myślicie o teorii, że te całe ogromne zadłużenia państw, zostanie wypracowane przez postępujący rozwój technologiczny. Robotyzację, SI. Miliony r-g ludzkich, które zostaną uwolnione, a efektywność i wydajność pracy wzrośnie drastycznie. Już teraz mamy tego drobne przykłady, jak roboty koszące, kasy samoobsługowe, robotyzacja w rolnictwie.
Franek ... Doktor Przemysław coś zbyt amehrykański eksent załączył xd
Adrian ... ???
Pawe? M... uuuu nOWA FRYZURA?! :D
EL Presidente teraz to żeś mi zaimponował xD
Karol K... Ponoć ma być krach na giełdzie skorelowany z planem resetu. Do tego nadmuchany sztucznie pustym kapitałem innej cyfrowej waluty Bitcoin, który ma paść na mordę i wprowadzony cyfrowy dolar. Ponoć już w lipcu ma się delikatnie zacząć.