Groźne powikłania u dzieci po c̲o̲v̲i̲d̲. Ujawniono najnowsze badania | WIADOMOŚCI Bądź Na Bieżąco


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cCWyk3RqS_ENajlepsze komentarze:

Mariusz... Żałosna prokuratura to jest śmieszne i karykaturalne. Tylko to są nasze pieniądze!!!
Hanna G... Zwykła propaganda!
Grzegor... Było do przewidzenia z szczepieniami dzieci wszyscy nie rządowi ostrzegali
Andreas... Zrozumiałe że chcą wykończyć starych rencistów. Czysty zysk. Teraz znaleźli sposób na 500+. Szczepionki dla dzieciaków. Tego nawet Hitler lub Stalin nie wymyślił.
matt Z... Dziś nie ma zmiany boru pod domem Jarka bo syren nie słychać
Krzyszt... Tak będzie śię kończyć nie szczepćie śię młodzeż bo te szczpiąnki to śmierć
ZephKan... Najpierw chcieli szczepić nauczycieli by uczniowie mogli wrócić do szkół, później że tylko młodzież wyszczepić bo dzieci ponoć nie trzeba było. Teraz dzieci są zagrożeniem. Nikt już nie wierz w ani jedno ich słowo i nke ma się co dziwić. Zaraz przyjdzie kolejna choroba i cyrk rozpocznie się od nowa. Jak się okaże faktycznie niebezpieczniejszy to i tak nikt nie będzie ich słuchał. Nasuwa się na myśl bajka o chłopcu co krzyczał wilk.
Andreas... Z tego co zaobserwowałem w ciągu ostatnich 70 lat zaobserwowałem że gdy miałem grypy towarzyszył im katar i zapchany nos a nos jest narządem powonienia. Wniosek z tego, że Corona już istnieje od 70 lat.
Danuta ... Przez te szmaty na buziach są powikłania....matki mają pod nosem,a dziecko maszeruje obok i pod oczy zatkane...?
Micha? ... Otyłośc po covidzie.. No na 100% nie ma to nic wspólnego z izolacją i mniejszą aktywnością fizyczną.
Cezary ... Co za idioci ci pierwsi piszą te komentarze,tumany,Pisowskie świnie.Po szczepieniu są powikłania.Dziwie się że są rodzice którzy szczepią swoje dzieci.Morawiecki zwołuje tajne posiedzenie rządu.Już się boją czy znów coś kombinują.Polacy nie może być tak dalej .Widły i na Warszawę.
sebasti... Team zależy jak wstanę ? i team 18:30
GdzieJe... Teem 10: 18
Ci dostanę ?
Justyna... dr Megele przewraca się w grobie... on musiał ludzi z obozów brać....a tu proszę TERAZ sami lecą....
Zuzanna... Bardzo "krzykliwy"
Ola Mat... Wymyślają powikłania żeby dawać dzieciom śmiertelne preparaty dzieciom.Powikłania będą po ukłuciach .Śmierć i ciężkie choroby.To zamach na dzieci !!!!!