CZY TO JEST MĄDRE? || VLOG SAMOCHODOWY Ada Gada


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vgV5wmvbP1gNajlepsze komentarze:

Heureus... Kraj absurdów - uwielbiam ?

A ja w druga stronę - czekam zeby do Polski przyjechać zobaczyć się z rodzina w końcu! Nie boje się bo uważam ze nie ma czego, dużo znajomych jeździ i jeździło na wakacje w zeszłym roku również. Wszyscy żyjemy, bez szczepionek, bez maseczek ?
Aczkolwiek nie powiem - denerwujące są te kolejne pseudo fale bo człowiek nie wie czego się spodziewać.. Czy jak wyjedzie to wroci bez problemów czy coś się urodzi w trakcie..

Trzymajmy kciuki za normalność.. ????

Pozdrowienia ??
blyszcz... Może wydaje się to głupie i bezsensowne, ale też tak się kiedyś nad tym zastanawiałam i doszłam jednak do wniosku, że ma to sens. Jest to produkt bezalkoholowy, jednak może wyrobić w nieletnim nawyk picia, teraz bezalkoholowego a w późniejszym wieku z alkoholem. Pozdrawiam :)
E J... Szczerze, to jak już muszą się czegoś czepiać to może energetyków pitych hektolitrami przez dzieci i młodzież, bo to akurat jest bardzo szkodliwe, a piwo bezalkoholowe to tak jak Cola czy Sprite.
Joanna ... u mnie się mąż śmiał ze ja piwa bezalkoholowego nawet nie mogę brać bo też w lidlu brałam lecha bezalkoholowego i pani do mnie dowód poproszę też byłam w szoku
Isabell... Hej hej, nie ja zostaje w Domu, jeszcze czekam na ?, buziaki ?
Beata L... Vinted to porażka. Jak jest dobrze to owszem. Ale jak problem to juz trzeba sobie radzić samemu. Raz miałam sytuację, że sprzedająca wysłała mi coś zupełnie innego niż zamawiałam . Zgłosiłam problem na vinted , otrzymałam informację,że musimy same się dogadywać ( a przecież pobierają opłatę , którą nazywają "ochrona kupującego ").