EURO 2020: HISZPANIA POLSKA 1:1, JESTEŚMY W GRZE! | SKRÓT MECZU TVP Sport


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=WSvVXZW_VV8Najlepsze komentarze:

New Sta... Najlepszy typ po zdobytej bramce Lewego... Tak tak kur.. ?
Nitashi... Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu oglądałem mecz Polski z takimi emocjami jak dzisiaj, chyba tylko ten z Portugalią może mu dorównać. Walka do końca, zaangażowanie. Dzisiaj Polscy piłkarze mogą być dumni że zaśpiewali ten hymn i grali w tych barwach a my dumni że ich oglądaliśmy! BRAWO!
Tomek ... Śmiech na sali
Kuba 28... Szkoda kilku sytuacji ale dobrze graliśmy i daliśmy w końcu radę!
Brawo!
Barti... Obrona top
7th See... w rzeczywistości to Hiszpania grała słabo...
Dresqus... Po takim meczu stoimy ramię w ramię ze Szkotami z meczu z Anglią i Węgrami z meczu Francją. Dziękuję! Walka o każdy fragment boiska, o każdą piłkę, to chciałem zobaczyć!
krl1831... Z takimi średniakami zawsze jakiś brak koncentracji, głupie błędy, ale jak idzie się mierzyć z kimś mocnym, np. Niemcami, czy Hiszpanią to potrafią się zmobilizować i walczyć.
Olivero... Jeżeli w meczu Słowacja vs Hiszpania nie będzie remisu i my wygramy ze Szwecją to mamy 2 miejsce?Lecimy z tym ???
Salces... Przecież ten mecz ze strony Polaków to była padaka, byle wybić jak najdalej. Ale spokojnie, wraca Krychowiak i wszystko wróci do normy... A to co Jóźwiak odwalał w tym meczu to woła o pomstę do nieba
Harmoni... !!! I co ??? no właśnie ... nic już nie wiem !!!
Pradawn... KURQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Fifa 22... Rep polski to dno jest od ponad 30 lat raz tylko wyszli z grupy na turnieju 5 razy nie wyszli 10 razy ???
PIECHU... Jednak to była ta słynna "Zasłona Dymna"
IMIE NA... Dużo szczęścia dzisiaj miała nasza drużyna.Poza Lewym i Zielem pozostali zawodnicy nie wiedzą co to technika własna.Piłka przeszkadza w przemieszczaniu się naszych piłkarzy.Największym zagrożeniem jest beznadziejna gra obrońców.
Pradawn... ZZZ CA
Gumka... W sumie to nie zagraliśmy źle. Jedyne co denerwowało, to brak doświadczenia przez „młodzików” i nie umieli wykończyć akcji. I nie uznany rzut karny, ale chapeaus bas. Puchacz najlepszym zawodnikiem tego meczu egzekwo ze Szczęsnym, biegał ten Puchacz tak szybko jak na maratonie ?
Adean... Dziwne uczucie kiedy po meczu o wszystko masz mecz o wszystko.
Ewa :3... Cos niesamowitego
Janusz ... Ja cię kręcę ale fuks że wyszedł remis