Głowa Lewandowskiej, ale myśl taktyczna obozu Zjednoczonej Prawicy | Codziennie burza Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HTtx_ErNgOMNajlepsze komentarze:

The rig... Republika i "konserwatyzm", to nawet nie jest śmieszne.
Iga Maj... Dać lempartowa na bramkę a nikt się nie odważy podejść ⚽
Scorp... Jak już wyjdziemy z UE i będzie można leczyć wszystkich chorych i zaburzonych to psychiatrzy będą mieli pełne ręce roboty...
robert ... 27:1 dla Tuska, polski kandydat którego nie wystawiła Polska. A gdyby doszło do polexitu czy Tusk dalej by był polskim królem Europy, czy może adoptowała by go Angela.
Bogusla... A co zrobią jak nie będą chorować. I jak TU się odwiedzać. Hymn. Nie będą chorować, : nie będzie randek! Jak teraz żyć, i co z rzycią
Marek S... Koszuszet :-)
as7tom... Panie baranek... kożuszek???... nieważne ale rozchodzi się o to, że panie L to nie są lisbonianki tylko wyspiarki z Lesbos... a może tylko tak mi się wydaje....
hornitu... Panie Kożuszek żarty z PAD kończą się otwarciem parasola. Proszę się ogarnąć.
Dorota ... Witam z Cuxhaven. Na temat lgbt i trzaskowskiego no szkoda słów sodoma i gomora. Teraz są rzeczy ważniejsze piłka nożna. Flaga Polska na balkonie wisi.
Krzyszt... W sporcie też jest kasta sędziowska??
Krzyszt... No jacha ze wina Tuska ?
JH d... Panie Kożuszek zwrot "uważajcie na szare komórki bo przemawia Kidawa Błonska" przyprawia mnie o codzienne ataki śmiechu. Dziękuję proszę o więcej.
Konfede... Zwycięski remis z Hiszpanią będzie dopiero po zwycięstwie ze Szwecją i wyjściem z grupy. Inny wariant to dno i porażka. ME to turniej a nie jeden mecz.
Szymon... Czekam na komendę Zalewską
-Ti spa... 5:01 Faktycznie kiedyś na jednym z portali randkowych pisałem z dziennikarką Der Onetu , ona twierdziła że wspólny " ... sex to PO pandemi " ! Widać konkluzje w nasuwają się w następującym porządku ! Na pewno wszystkie gole były by nieuznane ze względu na bezpieczeństwo.
Healt Z... wymiękam :D
Pan Korzuszek PRO
Barbara... Panie Macieju, gdyby Pan był normalny, to byłoby nudne.
Barbara... Dobry wieczór, przebieram truskawki zebrane w ogrodzie. Proszę nie odchodzić, bo przestanę lubić te wspaniałe owoce. Będą źle się kojarzyć :-)
K Z... 8:11 Panda nie pies.
ZOSTA? ... Syntezator mowy mówiący „zwyciężymy” - ZŁOTO PANIE K!