NA ŻYWO: Przegląd Tygodnia Józefa Orła Klub Ronina Blogpressportal


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XFTma2E9180Najlepsze komentarze:

Jerzy S... Wszystkie działania obecnej administracji amerykańskiej sprzyjają Chinom. Wygląda na to, że bidenowska "walka" z Chinami ma miejsce tylko w sferze werbalnej i ma odwrócić uwagę od rzeczywistych celów. Rozbierania Ameryki cegła po cegle. Jeśli tzw patrioci szybko z tym nie skończą, a szybko to znaczy w ciągu kwartału, to to niebawem będzie, mówiąc kolokwialnie, po zupie.
Jacob E... Dziewczyna z Chicago. Z urodzenia polka, miala 16 lat kiedy przyjechala do U.S. Na jednej z imprez powiedziala tak: " Wstydze sie ze jestem biala i nie moge sie tym pogodzic". Powiedziala to w gronie znajomych polakow. I okazalo sie ze ciagle oglada CNN. Kilka godzin dziennie. Podobnych histori znak duzo wiecej.
Jacob E... Dodam ze w wiekszosc duzych sklepow amerykanskich wszedzie sa do kupienia gadzety, ubrania itp lgb...ququ.
Jacob E... Mieszkam w Chicago i potwierdzam. Ciagle widze na youtubie wymienione reklamy. Nie moglem uwierzyc kiedy to pierwszy raz zobaczylem.
Adam Tu... 31:46 Wiedziałem. Pan Orzeł wszędzi widzi GENDER. Gender zatrzymuje przedsiębiorczość, bo ogranicza wolności wypowiedzi i myślenia. Przecież to kpina. Porównywanie wolności myślenia USA z Chinami to nieśmieszny żart. Przypomnę tylko, że Chiny zbanowały Kubusia Puchatka.
Janek M... Czy tylko Rosjanie chcą obalić ten rząd?