Dark Alliance PL 2 odc.2 Zrobiło się ciężko Napisy PL / Gameplay PL / Zagrajmy w - Kaftann


Wspieraj kanał na Patronite: Oglądaj mnie na żywo: Seria Zagrajmy w Dark Alliance: amp;listMnTK S7An4LNU8vnsPazbxwWC1reoWyU Dark Alliance TANIO na Moje social media: ⚙️ Dark Alliance Spolszczenie (polskie napisy) włączacie w prawym dolnym rogu
Najlepsze komentarze do filmu "Dark Alliance PL 2 odc.2 Zrobiło się ciężko Napisy PL / Gameplay PL / Zagrajmy w":

Dominik Maj: Jedziemy z kolejnym odcinkiem
Damian Miko?ajczyk: Pozdrawiam serdecznie czekałem na kolejny odcinek miłego dnia życzę
Chillax: Jeśli Ci się podoba gra, kontynuuj serię. Ale jak masz się z tym męczyć, przerywaj. Ta gra nie jest zbalansowana w żadnym stopniu by ją przechodzić solo, a do tego łuczniczka jest całkiem upośledzona przez mechanikę staminy i to jak dużo jej konsumuje. Ogólnie, nie wyszła im ta gra zbytnio.
Krystian Brencz: Jak gra Ci się podoba, to kontynuuj serię. Może fabuła się ruszy
Iszimura Kato: Kaftann weź graj na niższej trudności, bo mi się chcę spać jak widzę jak pakujesz obrażenia w te gąbki przez 20 minut.
Queskel: Fajnie się to ogląda, nawet zacząłem sam grać. Oceny na Steam są jakie są, bo IQ przeciwników praktycznie nie istnieje. Można przejść łuczniczką grę na najwyższym stopniu trudności, grubo ponad nasze możliwości, bo jak strzelamy z daleka, to oni stoją i nic nie robią... szkoda, bo gra wygląda dobrze. Wydaje się, jakby twórcy nie zagrali w to przed wypuszczeniem, bo zachowanie przeciwników razi po oczach od pierwszych minut. Pewnie to poprawią z czasem, ale obecnie te oceny są adekwatne do tego, co niestety otrzymaliśmy.
KarozKazachstanu: Mam wrażenie że gra była robiona bardziej z myślą o konsolach i graniu na padzie i port na pc został lekko zaniedbany
Kaftann: I jak, chcielibyście więcej Dark Alliance, czy odpuszczamy na rzecz innych gier? ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j2TF7EzkPfY