RAPORT Z SOPOTU 12 LIVE OD 13: ŁĄCZENIE Z BAZĄ REPREZENTACJI POLSKI TVP Sport


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=97o3U3HvJu4Najlepsze komentarze:

Damian ... Hiszpania była dobra przed pandemią teraz są w przebudowie w dodatku kilku zawodników na kwarantannie. Sami Hiszpanii przyznają że nie pamiętaj kiedy ich reprezentacja grała tak słabo.
Lewus faulował Laporte bo się bał że w powietrzu z nim nie wygra, i po meczu musiał by się tłumaczyć jak to się stało że mając setkę gwiazdor trafił prosto w bramkarza..?
Nawet sędzia w studiu TVP stwierdził że to ewidentny faul.. ale ty experci z koziej d..py nic nie był bo u nich B klasie sędzia tego nie gwiazda ..? Gdyby to Hiszpan tak odepchnął lewusa to krzyczeliby Sędzia.. KARNY!!! ale że odwrotnie to jest o k ? Szwedzi grają twardy wyspiarski futbol a my tego nie lubimy... Bo nasze drewniaki dumni że powalczyli z hiszpańskimi panienkami.. teraz będzie miesiąc dochodzić do siebie ? . Szczęsny to nieszczęsna parodia bramkarza, brona jest jak PKP wiecznie spóźniona na skrzydłach dwóch jeźdźców bez głowy.. zielu świetnie robi kółeczka z piłką ale podać w tempo to już problem..NO i Lewus... który bez Bayernu to tylko połowa wartości..
Na koniec lekcja historii..8 meczów ze Szwedami..1na( słownie..JEDNA) wygrana !!! w 1974. a potem 7 razy w Du..ę. Bramki 3/15 zgadnijcie dla kogo?
JAKIEŚ.. wnioski....???
cinecze... Co to za dziennikarz takie pytania zadaje o przyszłość trenera ,amatorka
FOOTBAL... Te pytania dziennikarzy są tak żałosne.... Japier*ole...
Artur B... Uważacie, że Krychowiak powinien wyjść w pierwszym składzie na Szwecję?
Partyza... Pytanie do trenera o kontynuacje współpracy na tym etapie jest zwykłym nietaktem
Dominik... ten Boniek im tam nie przeszkadza ? i trenerowi?? ja rozumiem mozna 1 pojsc 2 ale nie kur.a co chwila
Iza Za... Panie Rafale, jest Pan jednym z moich ulubionych bramkarzy.. Swietnie sprawdza sie Pan takze jako ekspert sportowy..Powodzenia!
Roman S... Jeżeli Polska nie wyjdzie, to będzie wina Wolt! Bo ich reklama zrobiona tak, ze każdy Polak pomyślał, ze „nie wyjdą”
Yake Os... Że Przybysz, jest debilem, to raczej wiadomo. Jednak TVPiSdu cynicznie poszukiwało "gównoburzy" czyli klikbajtów. Materiał pokazany z odtworzenia więc wystarczyło go wyciąć, a nie komentować, a w realu przeprosić trenera za głupie pytanie. Ale wtedy wywiad niczego nowego nie wnosi, bo trener jak trener mówi na pewnym poziomie ogólności. TVPiS Sport jest tubą propagandową i szmatławcem na poziomie byle brukowca. Jednak ładowane są tu olbrzymie pieniądze, by mówić czego my nie zrobiliśmy i pokazaliśmy, a poprzednicy nie. To są igrzyska za niegospodarnie wydane pieniądze podatnika.
N.F.E. ... trener daje wywiad, mówi ważne rzeczy przed najważniejszym meczem o być albo nie być a taki głąb, czopek zadaje takie pytanie.... ;/
Kevin E... co Kaczyński robił w studio dzisiaj ?!!?!
Deyna L... Gratuluję ostatniego pytania do Paulo Sousy pnie Borzęcki. Wystarczy czasami włączyć myślenie....
lukas c... Ten OSIOŁ który pytał trenera o dalszą pracę z reprezentacją powinien jajka bykom huśtać a nie bawić się w dziennikarstwo. Totalne dno
Itor Ak... Ludzie tam ciężko pracują żeby jutro osiągnąć dobry wynik i przychodzi taki dziennikarzyna i zadaje takie pytania wkurzając naszego trenera. Weźcie się ogarnijcie to samo na konferencjach tych pytań od was nie da się słuchać stojąc obok a co dopiero z nimi konfrontować. Poziom dziennikarstwa dno i wodorosty jeszcze ekipa w studiu u was mówi, że to było niewygodne pytanie to nie było niewygodne pytanie to było debilne pytanie od zwykłej hieny. Równie dobrze moglibyście się go zapytać o pogodę jaka będzie w grudniu. WSTYD.
Dia... Co to za Idiota takie pytania zadaje
spidero... kolejny przykład dziennikarskiej gówno-burzy i programików o znaczeniu praktycznie żadnym...
P K... Dziennikarz robiący wywiad z trenerem to DEBIL!
Szczaw ... Szwecja vs Polska antyfutbol vs antyfutbol, ciekawe kto zginie od swojej broni. Pokonajmy tych dziadów, bo jeszcze wygrają tą grupę te drewna i zagrają na Ukrainę, a tak to 3cie miejsce Holandia/Belgia i do domku z tymi miernotami co oczy krwawią jak oni grają
DrManha... Mam moze glupie pytanie, po jakiemu Boniek gada z Sousą, bo z angielskim chyba u niego srednio.
Dawid T... MENTALNOŚĆ + CONVICTIONS!!! a tu takie durne pytanie