Marcin Krasoń: CENY NIERUCHOMOŚCI 2021 co się dzieje z cenami mieszkań? / Nic Za Darmo 39 DoradcaTV


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=J9_dxKbirtgNajlepsze komentarze:

Doradca... Obiecałem fajnego gościa w temacie cen nieruchomości i mamy to - w odcinku Marcin Krasoń z Obido.pl. Jestem ciekaw jakie są Wasze spostrzeżenia dotyczące rynku w całej Polsce. Wszędzie tak ceny nieruchomości szaleją?
Pawel P... Koncept 15 min to tylko duzy dom.
Wszystko namiejscu i praca zdalna.
Zeby nie miec problemu z dziecmi lepiej nie miec dzieci :-). Jesli juz ktos je ma to to trudno, ale latwiej jest w duzym domu niz klatce.
Simp4Sp... Świetnie przeprowadzona rozmowa. Dziękuję.
Robson... Bardzo fajny materiał. Nieruchomość temat rzeką więc bardzo się cieszę, że w tym materiale udało się poruszyć tak wiele aspektów. Ciekawe czasy mamy. Zapowiadał się krach a wyszła hossa jakich mało. Czy to już spekulacyjna bańka? Myślę, że jeszcze nie ale rynek jest mocno rozgrzany i pewnie jeszcze taki przez jakiś czas pozostanie.
Henas G... Deweloper, który wypowiada umowę to brak profesjonalizmu. Zero wytłumaczenia
abc1239... troche za dlugi film
Bogumi?... Jedna z ciekawszych rozmów o nieruchomościach w tym roku
?ukasz ... A wkład w tym przypadku to nie ryba? Co jest złego w tym, że człowiek wykazuje, że jest w stanie oszczędzić pieniądze na wkład. To może świadczyć, że na ratę też będzie miał. Jeśli damy wszystkim na wkład to może być właśnie katastrofą dla tych ludzi bo banki sobie poradzą a ci ludzie mogą sobie nie poradzić ze spłatą. Moim zdaniem takimi działaniami zaburza się równowagę rynkową. Nie jest prawdą, że po ogłoszeniu Nowego Ładu w PL akcje dużych firmach powiązanych z deweloperka wzrosły?
Damian ... Dzięki
Jaros?a... "Wyścig tajemnic" - książka
NoName6... Gorący rynek spekulacyjny. Szczyt bezczelności to wykupić pół nowo budowanego osiedla (często na kredyt), a następnie wszędzie wmawiać ludziom żeby absolutnie nie kupować teraz mieszkań dla siebie bo "bania zaraz pięknie" tylko wynajmować od niego i tworzyć takiemu typowi "pół-pasywny dochód" i w skutek tego co miesiąc płacić więcej niż wynosiłaby rata własnego kredytu hipotecznego, a po latach nadal nic nie mieć - tak tworzy się współczesnych niewolników !!!