Afera! Zawyżyli Liczbę Chorych o 100.000? Ile Płacimy Za Fikcyjne Leczenie? Analiza Komentator Film wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=kghQmtrtOWkNajlepsze komentarze:

Bo No... Delta coś bardzo przypomina anginę lub/i zapalenie zatok. Ból gardła, dreszcze, temperatura to objawy anginy. Ból głowy, katar to objawy zapalenia zatok. Zimne napoje, lody, klimatyzacja w upalne dni sprzyjają ich rozwojowi.
b011... Jakoś mnie to nie dziwi, świrus dał zarobić grubą kasę wielu. Dlatego dzielnie z nim współpracują, tzn. walczą !. No tak robią wały i kradną ale deją plusy. I przez skorumpowanych cynicznych politykierów i ogłupiałym biorcą plusów skończymy wszyscy w dole z gów...m! Niestety twoje gadanie na youtubie moje rozmowy ze znajomymi daję taki sam skutek. Ci którzy są myślący to widzą co nadchodzi a ci co są durni dalej są durni i ta liczba się nie zmienia.
Janusz ... Pewnie takich kwiatków będzie więcej
Szefu S... Dżem Dobrły :D
Gra?yna... Dobra robota?
Micha? ... W Polsce potrzebny jest odpowiednik ruchu "Occupy Wall Street"!
Bo No... Jak zatrzymać tę Wielką Ściemę? Oto jest pytanie?
Krystel... Miłego dnia i łapka w górę
Jakub K... Łapka
Micha? ... Pamiętacie skasowany już film Sumlińskiego "Spowiedź ratownika"? Pamiętacie o jakich premiach finansowych tam wspomniano?
Pawe? K... Witam pana Krzysztofa.
Życzę miłego dnia!
Krystia... 73 łapka w górę pozdrawiam! I Dbaj o siebie Krzyśku wyjdzie no dobre i nam i tobie.
tomekci... W końcu ktoś tym się zajął. Już wcześniej to zauważałem... Matematycznie jest niemożliwe, by było 150000 aktywnych przypadków, przy zachorowaniach w ciągu miesiąca na poziomie 20000... Robią wała i tyle.
Gabi Wk... Pułapka dla ludzi którzy nie myślą.
Taki sposób żeby uwiarygodnić fałszywą pandemię.
Pozdrawiam ?.
Idziemy... Mamy już ponad 11 milionów Polaków w pełni zaszczepionych, a będzie nas coraz więcej. Antykowidowcy i płaskoziemcy topnieją jak bałwany na wiosnę.
Piotr S... Chyba nikt nie jest zdziwiony że to banda oszustów
Marcin ... ?????
irek to... Doberek, a ja sie zapytam gdzie moja ukochana grypa sezonowa no cosik mi brakuje choryxh W ostatnich dwuch sezonach. Pozdrawiam
Relix23... To co się dzieje z służba zdrowia to jakiś koszmar utknęło mi uchu plastikowa mała rzecz głęboko ucho spuchło strasznie bolało dzwonię na 112 co mam robić a odbiera jakiś typek na wyjebce i ic se pan na sor i do widzenia jadę na sor szpital Bielański nie chcą mie przyjąć jadę na czerniakowski i czekałem 10 godzin i nie zostałem przyjęty poszedłem na drugi dzień prywatnie i od razu pomógł ja się k$$$a pytam dlaczego ja muszę płacić co miesiąc z pensji zabierane mi jest na. Ewentualne leczenie jak kiedy przychodzi co do czego to dla nich najlepiej "a ic pan umrzyj se nie zawracaj mi gitary " dramat
Jerzy Z... Łapka w góre
Ale numer dzisiaj jestem numer 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!??????????????..........