"U Kaczyńskiego powrót Tuska wzbudzi krwiożercze instynkty. To jego ulubiona laleczka voodoo" Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=sNEdjHSZmCsNajlepsze komentarze:

Robert ... Panie Hołownia - złośliwi powiadają - kto pieprzy ten lepszy
Robert ... Tusk to człowiek mafii vatowskich.
Vyarudi... Sondaż Kataru jest wątpliwy dla Hołowni, bo jako jedyny pokazuje realistyczną frekwencję ponad 60%. Te produkcje Ibrisu i United Survey (mają tego samego prezesa, bardzo krytycznego do KO) robione na potęgę by wyciągnąć za uszy Hołownie przed KO wskazują koło 45% frekwencji, co jest kompletną bzdurą, ale tak fałszuje się obraz i kreuje sondażami opinię publiczną. A media to łykają, bo sensacja.
Mateusz... Dzień dobry p. Szymonie. Robi pan wspaniałe rzeczy ?
Kazimie... Słucham p.holowni i cały czas mam wrażenie, że jest fałszywym człowiekiem.
Wojciec... Postawię śmiałą tezę,Hołownia to człowiek Kaczyńskiego w myśl zasady,,jak nie możesz zatrzymać tłumu, postaw swojego człowieka na jego czele.
Qurek... Przyjazdu Tuska z powrotem do Polski niestety ale panicznie boi się cała klasa polityczna próba dyskredytacji będzie podejmowana ale tak naprawdę co można Tuskowi zarzucić porównując to co dzieje się dziś to można powiedzieć że to był złoty człowiek
mical s... Kaczynski boi sie poprostu donalda bo zacznie wytykac bledy tak jak robil to Kaczynski ???
Konrad ... Od kiedy wywiad przeprowadza się jadąc samochodem. Ja bym taki wywiad olał.
Fredzia... Brawo brawo Szymon i antyPolska2050! Należy jak najszybciej zlikwidować wszysko co polskie zaczynajac od kopalń ???
Jacek Z... Równie wątpliwe jest to, że Pan Szymek zmierzy się z kościołem katolickim. Jak słyszę o tej ogromnej robocie to jak nic Gierka mam przed oczyma...