JAK SAMEMU WYŻYWIĆ SIĘ W SWOIM M4 Tadeusz Rolnik WAGNERÓWKA 2021 aTVBe Zdrowy Kanał


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LOGxLH3DAJ0Najlepsze komentarze:

aTVBe Z... Witam w Ciepły Wieczorek ? i Zapraszam na wykład Tadeusza Rolnik - ZAMIENIAMY TRAWNIKI NA WARZYWNIKI ? (48.31min)
WAGNERÓWKA - ŚWIĘTO NIEZAPOMINAJKI 2021 wszystkie wykłady:

https://youtube.com/playlist?list=PLeEChj3rc1IGXxwrUei54L8fCendF0V6y

Tadeusz Rolnik - sklep ze zdrową żywnością, suplementami i różnymi przydatnymi urządzeniami - dla Widzów aTVBe RABAT - 5%

https://wyciskajzdrowie.pl/ kod rabatowy: atvbe

Wszystkie wykłady aTVBe w jednym miejscu:

https://atvbe.pl/wideo/

Kochani, mamy dla Was, Widzów aTVBe - SPECJALNE RABATY od wielu firm zajmujących się zdrowiem, wszystkie kody rabatowe i linki znajdziecie w opisie pod filmem i na:


https://atvbe.pl/studio-handlowe-sklepy/

KORZYSTAJCIE z RABATÓW - jeżeli macie zamiar coś sobie kupić, to lepiej z rabatem, niż w cenie regularnej, polecam, to wprost dla Was ??

Drodzy Widzowie, na pewno wiecie, że od 4 listopada jesteśmy zablokowani w temacie zarabiania na reklamach, a koszty działalności są, więc jeżeli możecie nas wesprzeć to prosimy o wpłaty darowizny, nr konta: 67 1560 0013 2003 2939 8000 0002 z dopiskiem: darowizna dla studia aTVBe - każda złotówka na wagę zdrowia ?

Pięknie Dziękujemy ??

Serdecznie zapraszamy do polubienia i korzystania z naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/studioatvbe/ tam umieszczamy jak najbardziej aktualne informacje o wydarzeniach, filmach itp.

Zapraszam naszą stronę internetową: https://atvbe.pl/ ?

Proszę: subskrybujcie, udostępniajcie, lajkujcie (łapki w górę?), piszcie komentarze (nie tolerujemy wulgarnych słów oraz obrażania kogokolwiek, tylko wtedy usuwamy komentarz) a każde działanie poszerza zasięg wykładu, natomiast algorytmy budzą się dopiero od 1000 "lajków" ? .

Pozdrawiam Radośnie ? Artur aTVBe ??