Izrael atakuje Polskę za ograniczenia reprywatyzacyjne | Polska na dzień dobry 2/4 Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7nvzqBNEPxsNajlepsze komentarze:

Rafal Z... Zdrajcy z Konfederacji trzymaja z Izraelem! Glosowali przeciwko ustawie o ochronie polskiego mienia! Targowica, oszusci!!!
marek z... Nigdy więcej nie zapraszajcie tego IDIOTY z PiS-u.
krzyszt... nie można się ugiąć przed Izraelem i jego siepaczami
Gibon... Trzeb przejść na islam proste i przybijać piątke z krajami arabskimi a cwaniakami z westa którzy chca nas dymać i dymać :D wiem wiem....ale oprócz naszych żadnych mediów i mini wsparcia w postaci tego że nikt nie lubi izraela i każdy zna historie po za tym powiedzmy czy Izrael odpowiedział za napaść raze z brytolami na palestyna mordując ludność cywilną jak na wołyniu hmm nie sądze.
Christo... Reaktor ZYD z zydowska broda.
Artemid... Zdrada Konfederacji? Nie wszyscy zagłosowali przeciw ustawie anty 447 na posiedzeniu Sejmu 24 czerwca!!!
Aldona ... Wypędzić z Polski Jojne Danielsa, on jest głównym rozgrywającym na rzecz Izraela.
Bitcoin... sami zdrajcy - oddadzą Polske za kilka grosszy - sskurwyssy....
alembik... Terlecki siadaj, ty ćpunie Sorosowy
Teresa ... Polska nie musi centa nikomu płacić,to nam powini wypłacić, bo Nas napadli i zrujnowal i obrabowali Nasz KRAJ
Bart Th... Wychodzi na to , że trzeba będzie połączyć się z Turcja Rosją i Iranem, może nawet z Chinami. Żyd zawsze będzie Żydem, czego się spodziewał rząd. Historia fałszu tego narodu trwa od śmierci Jezusa.
Wlodzim... Gdzie jest Pani Hania Gronkiewicz Waltz , co z prywatyzacją ...-gdzie odpowiedzialność ???
Barbara... Niedługo ta mafia rządowa SATANISTYCZNA opanuje cały świat, nie tylko Polskę , już to zrobili w wielu krajach!
Polacy nie pozwólmy na podstępne ciche, przejmowanie, niszczenie Polski!!
Zenek K... Mienie które traci spadkobierców powinno przechodzić na skarb państwa. Tylko w Polsce są dwa wyjątki związki wyznaniowe oraz mniejszości narodowe Do tych instytucji oraz ludzi stosuje się zupełnie inne zasady.
Krzyszt... Pan Jankowski wyrabia się. Ma dość inteligencji by zrozumieć rozmówcę i zadać pytanie pogłębiające lub odwinąć się znanym sobie faktem. Szacunek. Oczywiście, nie wiadomo czy nawet najwyższa inteligencja i zdolności dziennikarskie wystarczają by przeprowadzić rozmowę z asami z PO. Ci dla odmiany nie rozumieją pytań i potrafią tylko odtworzyć ze swojego szarego nośnika to co im tam wklejono.
Marysia... Hanba,Hanba w Koloni sraela nowa palestyna Polin.