KRÓL SZAMANÓW 2021 ODCINEK 13 OMÓWIENIE - Fuzionek


Donejty : Discord : Kontakt : LUB ⛔️Mute dostaniesz za :⛔️ 1. Ciągły spam jednym i tym samym pytaniem, tudzież ogólnie pojęty spam 2. Pisanie całej wiadomości Caps Lockiem jest zabronione, dozwolone są krótkie słowa lub nazwy 3. Wstawianie linkó
Najlepsze komentarze do filmu "KRÓL SZAMANÓW 2021 ODCINEK 13 OMÓWIENIE":

Master masterra: Jutro!!
Fuzionek: "Można też powiedzieć, że w tym odcinku się poruHAO" - Vinder
matirex12: Czemu w tym anime tyle kobiet podklada głosy pod facetów. Strasznie nie pasują mi te głosy. Typiarka z Ataku Tytanów brzmi jako tako... ale reszta meh
Oskar L: Yoh jaki zadowolony po wczorajszym XD
Daiktar: Oj, Fuzi zgadzam się z tobą! Ten odcinek był wyczesany! :D Moja ocena to też 10/10!
Why so serious?: Powiem tak gdzieś słyszałem że Goldva to facet oraz gdzieś 9 sierpnia król będzie na Netflix
Szymon Szewczyk: Lililala musiała zginąć bo jej moc dawała każdemu boosta i to mogło przeszkodzić Hao w jego planie. W tym świecie jedynie doświadczenie śmierci może zwiększyć furyoku, spełniła swoje zadanie, dała boosta Yoh i reszcie i mogła już zginąć.
Witam Xxx: Witam gdzie oglądacie nowe odcinki ? Na CDA są dopiero sobota wieczór niedziela rano
Stanis?aw Tworzyd?o: Hao ma podobny głos do Envyego z Fullmetal Alchemist
Aga J: Odcinek był super! To mi się podoba. Nic dodać nic ująć :-) Oby tak dalej. Co do głosu Hao to uważam że nie jest taki najgorszy. Głosu Manty chyba nic nie przebije. To najgorszy głos w całym anime i chyba nic go nie przebije. Do niego nie mogę się przyzwyczaić. Do głosu Yoh się jakoś przyzwyczaiłam o ile mogę tak powiedzieć ale już mnie aż tak nie razi jak na początku. Co do sceny remontu to jestem zszokowana, że ją dali jednak. Wiem, że dali jajca Konchiego ale jednak nie myślałam, że się odważą. To na plus, bo w sumie to nie było nic takiego, a jednak jest bardzo ważne dla dalszej fabuły. Ciekawa jestem dalszych odcinków.
Dzięki Fuzionie za streama. Dzięki temu wiem co się dzieje w tym anime. Wiem, że już się z tym powtarzam ale cieszę się, że jesteś :-)
Pozdrowionka :-)
FlowMustGoOn: zacytuje polską wersje starego shaman kinga


COŚ MÓWIŁEŚ , NIEBIESKA CZAPKO?
Pawe? Nowak: oglądałeś redo of healer ???xd
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mEsSwvjeReI