Mass Effect PL Remaster 2021 40 odc.40 Romantyczne spotkanie z Liarą | Gameplay po polsku - Corle1


Wszystkie odcinki z Mass Effect Legendary Edition Remaster 2021 Edycja Legendarna (w przypadku serii) naayliście: Pierwszy odcinek z serii: Oraz ciekawostki z życia przed życiem ;) INFO: Uprzedzając pytania odcinek miał wskoczyć ok 22, ale nie
Najlepsze komentarze do filmu "Mass Effect PL Remaster 2021 40 odc.40 Romantyczne spotkanie z Liarą | Gameplay po polsku":

Viva Polonia: Hej
Borys lewandowski: Oj oj
Kaver: :D
Marcin Gawlicki: Miłego seansu =) jak dobrze, że dziś udało się przygotować drugi odcinek @Corle1 dzięki =) dobrej nocy =)
Baku? 4 i: Jest co oglądać przed spaniem
Haniball: Ehh te twoje przewrażliwienie ... tutaj nawet nie pokazano żadnego miejsca intymnego .

@Edit

Jezuu jaki ten dubbing jednak jest beznadziejny psuje całą atmosfere gry
archanielum: nie no szacun za 2 gameplay z mass w jeden dzień :) dziękujemy ^^
?wi?tyJudasz: Ta muzyka podczas walki na Ilos... potem podczas rozmowy z Vigil. Nic tylko włączyć głośność na full i słuchać. Bardzo przyjemna misja i jak dużo odsłoniło tajemnic. Tyle informacji za jednym zamachem. Teraz fabuła jest o wiele jaśniejsza, choć dalej nie wszystko wiadomo :) Jak skończysz pierwszą część to mam nadzieję, że poświęcisz kilka minut na refleksje. To jest właśnie Mass Effect. Takich gier prawie nie ma, aby pełną fabułę rozpisać na całą trylogię z uwzględnieniem Twoich wyborów w poprzednich częściach. Bez kolejnych części gra jest niepełna. Już prawie kończysz pierwszą odsłonę, a zaledwie walczysz z zindoktrynowanym pionkiem Żniwiarzy, Sarenem. Ile potem czeka Ciebie wspaniałych historii to nawet się nie spodziewasz. Powodzenia i pozdrawiam.
MrPiootr81: Doktor Zakwas :D
Arban11: No to przed nami jeszcze jakieś 40 minut do końca gry, góra godzina patrząc po tym ile to zajęło Sarge'owi
omega: umm 2 odcinki super dzięki corle jeszcze zostało jakaś nie cała godzina do końca :)
edit: a corle w ME2 proponuję żołnierza albo szturmowca tylko oni mają dostęp do wszystkich broni w żadnym wypadku nie bież adepta to najgorsza klasa w grze
Enzo MaTT: Szkoda że nie wziąłeś Wrexa
Rumcajs 9: Tylko jesli chcesz stworzyć postac na nowo, to chyba nie będziesz w stanie zebrać maksymalnej ilości punktów gotowości w ME3 jesli mnie pamięć nie myli. Kiedys mozna je bylo podbic multiplayer, ale teraz multi nie ma, więc trzeba wszystko zbierac w single. Startując od zera w ME2, masz tez mniej paragon pts niz jak importujesz z ME1.
Daniel Prywatny: no i ostatnia misja Nas czeka :) ...jakoś tak smutno sie robi jak juz jedyneczka dobiega końca :(
John Blaszka: Oryginalne oswietlenie na ilos robilo na mnie lepsze wrazenie, tam gdzie byl ten wielki stwor pod ziemia co indoktrynowal mieszkancow kolonii na swoj sposob, tez moim zdaniem bylo lepsze. Teaz te oswietlenia sa bardziej logiczne, naturalne,jednak ta nienaturalnosc nadawala im takiego wrazenia obcosci, a teraz wygladaja zbyt "swojsko".
Marek Suzuki: Oj tak, motyw siedzącego kosmity( Obcy ósmy pasażer Nostromo) Jak się okazało, nadawał ostrzeżenie. Dzięki za odcinek i czekamy na więcej.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XlMDuxuWhww