KOGO KRYJE SŁAWOMIR NOWAK? - Telewizja wPolsce


KOGO KRYJE SŁAWOMIR NOWAK? Gościem Wojciecha Biedronia jest Marek Pyza, wicenaczelny tygodnika \"Sieci\".
Najlepsze komentarze do filmu "KOGO KRYJE SŁAWOMIR NOWAK?":

Pio Dan: 315 tyś ale euro ...w złotówkach to na lody może by przyjął ;)
MrCoolMickey: Ciekawe ile Nowak wie o przekrętach HGW, że aż tyle wpłaciła na jego kaucję ??
Janina Ka?muk: To po prostu złodziejskie, profesjonalne rzemiosło. Pan N. zdał już egzamin mistrzowski. Stąd przyjmował i szkolił
czeladników. MISTRZ N. i JEGO CZELADNICY
Jacek Strong: Hanka po dzikiej reprywatyzacji siedzi na pieniądzach !!!
Jacek Strong: jakie skrytki, skoro znaleźli ?
Jacek Strong: A Tusk w czasie przesłuchania
w sprawie Ambergold nic nie pamiętał, nie notował ?
Piotr C: A kto kradł VAT???Podstawione przedsiębiorstwa vincenta i sławka,tfuuska.To są ich lody.Sprawa gazowa to następne lody.
Jacek Strong: Każdy przyzwoity człowiek jest uczciwy, ale ześwinić się jest
bardzo łatwo.
Janusz Somorowski: Tuskowy mafiozo.
Serduszko Isloneczko: Sam nie działał ....zobaczymy co dalej...a to ciekawe...
Jacek Strong: Ziober trzyma na koniec dynamit.
W rzeszy, gdy podejrzanym był syn Josefa Straußa dowody rzeczowe zniknęły z sejfu Kriminalamtu. Podpierdolił je sam szef policji !!! Ryzykując wszystko. Strauß został uniewinniony z ....braku dowodów
Teresa Leszczynska: Nowak i Cala sitwa wlacznie z Tuskiem na czele trzęsą porami . Czym dłużej sledztwo trwa, tym gorzej dla tfuska ,bo nocki nieprzespane a jak sypnie ?
Bo?ena Fiat: Większość z górnej półeczki POplatfusów bywalców u sowy cygar ośmiorniczek upaprana tym bagienkiem dlatego tak ochoczo płacą kupują milczenie już uśmieszki z cynicznych buziek zeszły zgubiła bezczelność i pycha myśląc że będą dozgonnie rządzić radzę żeby Ukraina przeorała ich też u siebie tfusk zderzył się z rzeczywistością wracając ha ha
Slawek Slawek: SŁAWOMIR KRYJE TUSKA I CAŁYCH POWIĄZAŃ UE Z ROSJĄ GDYŻ JEST TO PRALNIA KREMLA ANGELA PUŚCIŁA RUDEGO NA POLSKĘ OBSADZILA VOLKSDOICZAMI SEJM A GLAULAITER ROZPISYWAŁ DZIAŁALNOŚĆ NA KAŻDEGO ZAUFANEGO GANGSTERA ZA ZGODĄ NIEMIEC I KREMLA SIĘGNĘLI UKRAINY RUDY PRZYJECHAŁ ZOBACZYĆ CZY DA SIĘ WSKRZESIC ERZAC KOMANDO I ZROBIĆ PRZEWRÓT I CO POWIEDZIAŁ SLAWOMIR GDYŻ JAK NOWAK ZACZNIE SYPAĆ TO WLADOMIR WYSLE CHŁOPCÓW ABY POSPRZATALI W POKSCE GDYŻ CO NIEKTÓRZY MAJĄ WIADOMOŚCI ODNOŚNIE SMOLEŃSKA I OKRADANIA POLSKI TUSK NATOMIAST ZNIKNIE I BĘDZIE W ROSJI POD OCHRONĄ KGB AŻ SPRAWA UCICHNIE ALBO GO ZABIJĄ ALBO BĘDZIE LOWIL RYBY.
Jan Truskolaski: Niwak bardzo kryje Tuska nie tylko Nowak inni tez Amber kryją sciema Tusk powinien być w pudle
Zbigniew Lipnicki: innych zdrajców ojczny
Jan Truskolaski: Niwak kryje Tuska i nie tylko tam dużo osób zamieszanych w ta aferę ???
Tomek Lucek: A jak tam Vel Sęk Kaczyński , Muller , Rau . Kościński z UK itp ? Służby działają i wyciągają nielegalnie dane wszystkich obywateli jak leci , z pomocą Pegasus ? Zapowiadana fala obornika to Lambada Latina , a następna to Tango Milonga a pózniej ma być muto konus , czyli kaczuchy . Tak ustalili czarnoksiężnicy ze szklanej kuli od Pinokia :) Tych gadów to trzeba wyciągnąć za fraki z posadek i osądzić szybko !!
Ryszard Madejczyk: Za notesik o nazwie BHP Buchaltera wydanego przez Złotego Bachora PO, vel Zegarek, vel Inżynier Drogowy koneserzy dzieł sztuki z PO zapłacą więcej, niż są warte wszystkie meble z zawartością Złotego Sławka. Wystarczy wystawić na aukcję. W PO znają się na cennych przedmiotach.
Anna Anna: Panowie. Bardzo lubię Was i Wasze programy,ale przestańmy się oszukiwać. Nikt nie będzie siedział. Takie mamy sądy , wooolne to pryszcz , ale polityczne. Żadnej afery do tej pory nie udało się wyjaśnić i posadzić kogo trzeba. Siedzą słupy. pionki na szachownicy skorumpowanego kraju.
trzeba było przeprowadzić anty komunizację. Byłby spokój
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tMmoWsV27yw