FSO Polonez OBALAMY teorię wstecznego rozwoju Borewicz Caro - Zachar OFF


Niestety w Mubi nie znalazłem Poloneza, więc tym razem nie porównam cen polis. Ale Twoje auto na pewno tam jest :) promocja na ubezpieczenia * 150 zł cashback * do 2000 zł premii za polecenie Tym razem Tomek przestawia nie jedno, tylko dwa auta i p
Najlepsze komentarze do filmu "FSO Polonez OBALAMY teorię wstecznego rozwoju Borewicz Caro":

ZobaczmyTo Razem: Uwielbiam jak opowiada i opowiada o tych samochodach ?
Bart?omiej Pru?: Solonez
DIESEL POWER: SPIERDOLONEZ -NIE. MOTOBIETA WYCZERPAŁ TEMAT BEZ PIERDOLENIA :)
Micha? B: Ja miałem 89r akwarium a potem 96r GLI. Jak dla mnie największą zmianą było wprowadzenie wtrysku elektronicznego Boscha. Pozdro
DIESEL POWER: O nie , jeszcze więcej gadania o spierdolonezie niż o E34 , to nie może mieć miejsca.
Piotr Nasi?owski: Długi odcinek w sam raz na weekend :)
Tomasz: I komu to przeszkadzało?
Patryk Str?k: Tomka o klasykach mógłbym słuchać całe dnie. Chłop mówi tak lekko i jednocześnie pewnie, że aż chce się go słuchać :D Super materiał - mówię w ciemno :)
zenek: Chociaż prowadzący pięknie bronił Pelopneza - dla mnie nadal był kompletnym syfem. I nie brońmy go. Przez lata produkcji mieli wy****** np w ergonomię. Nie wierzę że produkując go przez tyle lat, nikomu nie przyszło do głowy by przesunąć pedały tak by można było wygodnie je naciskać. Tak samo jeśli chodzi o tapicerkę w późniejszych modalach która była straszna jakościowo ( zresztą jak sam polonez jeśli chodzi o spasy etc) . Nie brońmy go proszę. Bądźmy poważni. Trochę wstyd że 40 milionowy blisko kraj, robił taką kupę. Wiadomo - nasz. Sentyment. Ale jak i produkty rometa które częściej się pchało niż jechało, a uwierzcie wiem coś o tym bo dorastałem na wsi w latach 90 - 00 gdzie sam miałem kilka tych "kultowych pojazdów". Dopóki ktoś nie dotknął tego i nie musiał użytkować na codzień, będzie pierdzielić kocopoły. Kumple mający np simsony mogli bez problemu wybrać się w przejażdżkę + 30 km. Ja bałem się oddalić na moich super polskich produktach dalej niż 10 bo mi się nie chciało potem go pchać. Jeśli chodzi o samochody było podobnie. Mieliśmy Poloneza. I nie był to dobry wóz.
Barwice i okolice Barwalde: O takkk super odcinek ???
Dudnica L: Bardzo fajnie opowiada o polonezach.
Tom Tom: Wszystko się tak jakoś dopasowało, pojechali do Turynu projekt pasował itd. koniec końców: polonez słabo skręca, słabo przyspiesza, słabo hamuje i dużo pali no i rdzewieje. Kiepsko spasowany i materiały do jego produkcji słabej jakości.
Old Silesia: Najśmieszniejsze jest to, że Niemiec chciał kupić FSO, a Polak stwierdził, że nie będzie montownią, potem FSO zamknięto, a cała Polska stała się montownią dla Europy XD
Charlie Novak: Zanim minie 5 minuta - szybki turbo taktyczny LAJK ?
LaniR1: Ta lebioda MotoBieda farmazoni i rzuca epitetami co imponuje głupim gimbusom. Powielają później te bzdury bez pokrycia w necie.
* robert: Ojciec kupil nowego Poloneza w 87. Model roku, dodatkowe okienko z tylu, nowa klapa, silnik 1.6 ! Wypas.
Co to bylo za dziadostwo.. rączki do opuszczania szyb odpadały przy pierwszym użyciu, ciągle problemy z zapłonem, uszczelka pod głowicą pękła po pół roku. 2 lata sie z tym męczył. W końcu sprzedał zmieniając na Forda Escorta.
Zachar OFF: /zachar - promocja na ubezpieczenia
* 150 zł cashback * do 2000 zł premii za polecenie

Tym razem Tomek przestawia nie jedno, tylko dwa auta i przy okazji obala krzywdzącą Polonezy teorię wstecznego rozwoju, która krąży od pewnego czasu w internecie.

*******************
Szukaj części do tego samochodu na Allegro:
/Zachar_szukajczesci
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eoKPiYBxSkQ