zmieniłeś się. - Agnieszka Grzelak Beauty


dziś kilka słów. bo tak po prostu się czułem.
Najlepsze komentarze do filmu "zmieniłeś się.":

Bartek Kurowski: Wyglądasz jak zjebany dziadek
Filip Kolczy?ski: Damianero 2.0 :D
Kenaj: zmieniłeś się
Hashtag Gaby: Film ma już prawie rok, ale mam potrzebę wypowiedzenia się.

Nie jestem super hiper znana. Ba, moja cała "sława" kończy się na pewnej grupie na Facebooku oraz na mojej "twórczości". I niedawno dostałam wiadomość, że "bo tamten Cię wypromował, to już taka ważna. Zmieniłaś się, woda sodowa uderzyła Ci do głowy". Nie powiem, zrobiło mi się przykro i zaczęłam myśleć nad swoim zachowaniem i... nic. Nie czuję się nawet tym "fejmem", jakim mnie tam mianują. Jestem zwykłym człowiekiem, Ty, Gargamelu, jesteś zwykłym człowiekiem. Liczby to tylko liczby.

I teraz już wiem, o co chodziło. Jestem pewniejsza swojej "twórczości", pewniejsza swoich umiejętności. I oto właśnie chodziło.

Zmieniłam się, bo poznałam swoją wartość. Stałam się PEWNIEJSZA. I to boli ludzi. Że komuś się coś udaje, że stają się pewniejsi (wiem, powtarzam to słowo któryś raz).

Dlatego jedyne, co wnioskuję z takich komentarzy, to to, że trzeba się na chwilę zatrzymać. Spojrzeć na własne zachowanie. I pomyśleć. Nie przejmować się tego typu wiadomościami, a brać je pod uwagę. Tyle ?
Zozol: No i już nie nagrywa
Albert Einstain: ZMIEŃ SIE! ZAPUŚĆ WŁOSY!
Julianna Kozd?ba: Uwielbiam fragment od 1:07 do końca filmiku, ponieważ opowiada on nie tylko o twoim przypadku, ale również o innych ludziach! Na chwilę obecną jestem w takiej sytuacji, jak Ty kiedyś/teraz. Ludzie mi obrabiają dupe, ale nikt nie powie tego bezpośrednio do mnie, abym mogła im opowiedzieć dlaczego się zmieniłam... To boli.
Mazikeen: 1:48 Co jeśli nie mam kogoś takiego?
Katarzyna Grzywacz: Osobiście wolę "nowego ciebie"???
ProchoR: Bardzo mądry odcinek Gargamelu! Mówisz prawdę.
Maria Wojciechowska: Gargamel ty piękny człowieku
Selena Gomez: Błagam wróć na yt:(
UsAnia: Boże IDŹ SPAĆ BO jakiś jesteś dzisiaj NIEWYRAŹNY
wiechec: Kocham ten film, dobra robota
wika ale: Lubię wracać do tego filmu.
Marcin ?omnicki: Motywacja właśnie się włączyła
Tadeust Walczak: Jestes najgenialniejszym twórcą jakiego kiedykolwiek oglądałem
Wy?e?: Czytam te komentarze i mam nadzieje, ze się zajebiecie w większości bo jesteście kurwa jebanymi debilami i liczycie tylko na dramy, memy u przestery i sracie na Jakuba i to jakim jest człowiekiem i jego twórczość bo wy chcecie więcej masakry i recenzji memow i nic co was rozwinie, brzydze się was, zachowujecie się jak pierdolone wieprze pominięte w uboju
Pegi Msp: Wole cie teraz serio?❤️ bo kiedyś byłeś za spokojny ?❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eQhOrxmCYU8