MANDAT 5000 ZŁ ZA PRĘDKOŚĆ? - Telewizja wPolsce


MANDAT 5000 ZŁ ZA PRĘDKOŚĆ? Gośćmi Macieja Wolnego są Karolina Pilarczyk, mistrzyni Europy w driftingu i Włodzimierz Zientarski, dziennikarz motoryzacyjny, prezes Kierowca.
Najlepsze komentarze do filmu "MANDAT 5000 ZŁ ZA PRĘDKOŚĆ?":

Kasia O2: To "Zaostrzanie" kar dla drogowych zabójców trwa już ponad 5 lat!
Tom: Bardzo dobrze I nich tak bedzie ale pytanie czy wszyscy beda placic czy znowu bedzie wiecej lotrow na imunitetach ktorzy to beda bezkarnie robic.
PonyBoy Run: Zientarski stary komunistyczny specjalista od niczego
Abrah Cadabrah: Za granicą jesteśmy na urlopach, a w kraju gonimy za codziennością.
homopoeticus1: Wystarczy podnosić mandaty proporcjonalnie do najniższej krajowej i sprawa prosta. Co roku by automatycznie rosło, wystarczy prosty algorytm i mandaty będą same rosły bez żadnych specjalnych ustaw, zmian itp.
Squash, please: Należałoby najpierw zapytać czy ograniczenia prędkości są adekwatne do warunków na drogach. Gdyby wszyscy jeździli zgodnie z przepisami nastałby totalny paraliż na drogach.
Abrah Cadabrah: Do redaktora: tamten samochód włączył awaryjne, bo ABS zadziałał
Bogdan K: Kierunek niedobry, Pis oderwany od rzeczywistości więcej takich świetnych zmian i mkniecie ku przepaści z niedozwoloną prędkością. A ta Pani szczególnie oderwana od rzeczywistości bo płacić będą jak zwykle frajerzy a nie grube ryby, tyle w temacie elegancka Paniusiu.
Krzysztof Jaworski: Ja bym ta szykanę rozpatrzył głębiej: za kierownicą człowiek ma poczucie wolności: kierowca który ma trochę stażu i nie jest antytalentem w czasie jazdy wręcz odpoczywa.Ale przede wszystkim - NIE BOI SIE. A niebojacy się nie pasują do "Polskiego Ładu". Dlatego trzeba tą grupę przerobić na "europejską" modlę; niech co kilka sekund patrzy na prędkościomierz,rozgląda się dookoła,boi się pieszych koło przejść,pilnuje odstępu od poprzedzajacego- niech w końcu zacznie się bać! A że czyni go to potencjalnym zabójca?- Niech boi się i tego! Zaś gdy w nieuwadze kogoś zabije- to co? " Ludzi u nas (za) dużo"! O czym świadczy liczba Polaków złożona na ołtarzu "skutków okolocovidowych"...
Marcin Polak: Na łatwizne czyli po kieszeni kierowcom
Marcin Polak: W ogóle weźcie zabroncie jazdy autem
Marcin Ja: Proszę państwa, przecież to jest takie proste. Wystarczy dawać mandaty w wysokości % zarobków.
Np. Za przekroczenie prędkości.... km/h:
mandat 5 punktów karnych i 10% miesięcznych przychodów (zarobków).
Czy może być coś lepszego???
Roman Mielnik: Wiejski
filozof.
Robert Kolarz: P.Karolina ma rację...za granicą polańscy umieją jeździć a w kraju olewają wszystko...żadne szkolenia nie dają efektu...tylko nieuchronność kary może coś zmienić...p.Włodzimierz jakoś nie wyedukował swojego syna a chce innych szkolić...
kacperson: TVP przy tym szmaciarstwie komunistycnzym co jest tutaj to po prostu poezja. Przebiliście tym gównem już dawno TVN. Za niedługo będzie 'pierwszy sekretarz zesrał sie na biurko' i bedizecie opowiadac jaki to zaszczyt i wyróżnienie i ze to element nowego ładu. To jest aktualny poziom wPolsce.
kacperson: HAHAHAHA serio już tu mówią, że 5 000 to bedize zadna kara, BO LUDZIE ZARABIAJĄ CORAZ LEPIEJ HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA telewizjzja wpolsce. HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAH
Cezary Piekarski: Panie Zientarski pomijajac Pana seksistowskie wtrety pan za dlugo tkwi w tej prl-owskiej nierzeczywistosci .Pan gadasz wlasnie jak pan Jaroszewicz I inne komunistyczne glowy mowiac wiele ale zuoelnie bez konkretow.Wszytko na nie Bo cos tam.Jskos UK dziala zabieranie I niszczenie samochodow I fine Tu 4 razy mniej ludzi niz w PL
Aftermath Prawdziwy Survival: Głupota I tak nas okradają jedna sytuacja chwila zapomnienia na drodze I 5k
PostacSztukiByJul: Dochodowość budżetowa w wysokości 5000 zł się przyda kto wysługują się brakiem administracyjnej dyscypliny rozwoju architektonicznego i industralnego przestrzeni budującej rozległość punktacji interpretowania przepisów ruchu drogowego. Lepiej moim zdaniem jak by państwo Polskie zajeło się urzytecznością mienia publicznego w postaci badań nad aktywną zmianą projektów wizualizacji ruchu drogowego. Molestowanie osób które przekraczają prędkość o 30 km/h czasem jest niezauważalne. A częściej widoczne w przykłądzie złego doboru zauważane ,braku znajomości eksploatacji silnika jego osiągów w tym imponującym kontekście przekraczania prędkości.
Tomek Lucek: Kare śmierci zróbcie oszołomy ! Nie widzicie że trwa polowanie na ludzi i ich zniewalanie i dręczenie ? Prawią nad Konstytucją RP w jednym punkcie a wszystkie zakazy , nakazy , ograniczenia , kwarantanny , testowanie , maskowanie , certyfikaty , zamykanie ludziom zakładów , naganianie do eksperymentów medycznych są niezgodne z prawem i Konstytucją RP oraz Traktatami międzynarodowymi ! Mimo to reżim Kaczora jedzie po bandzie ! To przestępcy i zbrodniarze Narodu Polskiego .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8_kA1UE86os