POWIESIĆ YOUTUBERÓW PISZĄCYCH KSIĄŻKI - ZeboPL


►Wpadaj na fejsa: ►Instagram: ►Poczytaj mojego bloga: ► Muzyka/Music Instagram:
Najlepsze komentarze do filmu "POWIESIĆ YOUTUBERÓW PISZĄCYCH KSIĄŻKI":

TomeN: Ja czekam aż Klocuch napiszę książkę, takową bym chętnie przeczytał.
Gordon: Fangotten. Nie przejmuj się... Wiemy, że to straszne i żałosne, te książki. Ubolewam nad nimi z tobą :|
PRETO: Mowa o Gonciarzu?
szymoncs: fangoten ma takie oczy jakby byl smutnyn pieskiem :(:(:(:(
Damian Betlejewski: Subik czy nie Subik... Aaa... dam ci subika xDD
emalia333: Ludziom raczej chodzi o jakość takich materiałów, nie mam nic przeciwko książkom internetowych specjalistów w swoich dziedzinach (Gonciarz, KochamGotować, Red Lipstick Monster) które te dziedziny przybliżają widzom (ba, sama nawet kupiłam), ale jak książkę wypuszcza osoba, która tak w sumie to głównie śmieszkuje w internecie, to pojawia się pytanie: po co? Niech let's playerzy typu Isamu napiszą książkę to już w ogóle zwątpię. Choć fakt, są osoby które jojczą na wszystko bez względu na zawartość merytoryczną.
KaziaBugSon: Jaki profil miałeś w liceum? biochem? human? :D i jakie przedmioty rozszerzałeś?
Jagna Lada: xdddd miałam reklame o pisarce na początku filmu
Granie z Matusem: Sam piszę książkę, czyli mam już szukać gałęzi? :P Chociaż ja piszę nie o swojej osobie wyłącznie, lecz postapo wielowątkowe. Dałbym do twojego tytułu jeszcze (dla pieniędzy), bo ja dla przykładu piszę od momentu gdy mnie kobieta zdradziła, a motywują mnie aktualnie ludzie, którzy śledzą fabułę i kasa to jest coś, co stawiam na ostatnim miejscu, bo mimo iż każdy grosz się przyda, to jeśli jest opcja nie brać, to staram się nie brać - inna sprawa jak ktoś nalega, to przecież w końcu sam wciśnie do ręki. Odróżniłem słowa Sprzedanie się, a Dobrowolna jałmużna. Jeśli komuś się podoba i chce za to coś odpalić, to za bardzo nie ma nic z tym złego, szczególnie jak coś naprawdę jest dobre. Z drugiej strony jak treść jest słaba, a mimo tego interes rośnie to można coś podejrzewać.
W tych czasach i tak jak zobaczymy książki "sławnych fejmów", to o większości powiemy, że zrobili to głównie dla hajsu, bo gdyby nie on, kanały byłyby tylko przenośnym łącznikiem między portalem, a kontem bankowym.
Każdy wie na co się decyduje, dlatego zawsze istnieje opcja "wstępnego czytania". Kiedyś ktoś wstawi jakiegoś free eboka, a jak się spodoba, to jakiś fan może kupić na półkę, a jak nie, to nie. Wtedy nie byłoby takiego problemu, że ktoś pisze - inni kupują w ciemno, bo "ulubieniec" napisał.
Zacytuję na koniec klasyka "War Never Changes".
Mashyu: Podobało mi się intro w sensie sam napis bez muzyki już nikt tego nie używa a taki fajny efekt :D
Krul Suharów: forgotten...
Vanity.: kocham Cię
Vivienne Benet: Może by tak oddzielić książki ty KSIĄŻKI od kurwa nw gówna? Dubiel Kaiko prawdziwe autorytety
Metal Mike: Nie zapomnijmy o Niekrytym Krytyku , chyba jeden z pierwszych YouTuberów który napisał książkę.
Jakub Skrzy?ski: Ja bym ich powiesił dla samego sportu a nie dlatego że piszą słabe książki.
Alewiksa: Fangotten, prowadzisz może sprzedaż swoich pierdów w słoiku? Byłbym zainteresowany kupnem pozdrawiam serdecznie :)
W?óczykij: Jesteśmy ludźmi, czyż nie?
Dlatego jedne rzeczy nam się podobają, a inne nie. Mam dwie książki wydane przez youtuberkę, którą lubię i szanuję. Czytając tę książkę dowiedziałam się o niej jeszcze więcej rzeczy. Pamiętajcie, że jeśli coś wam się nie podoba, to nie znaczy, że jest beznadziejne, tylko, że WAM się nie podoba, a ktoś inny będzie zachwycony. Nie wszyscy wydają książki tylko dla hajsu, a bycie rozpoznawalnym tylko może pomóc pomóc osiągnięciu celu.
Ambasada KRLD w Demokratycznej Republice Kongo: |
|
|
¿(°^°)
/ |
/


Tak ma wyglądać tytuł =]
FroGG: Napisz o tym książkę XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tssCsMsR48Q