W 4 Fali Dojdzie Do Kompromitacji Jasnowidz Jackowski i Ator Przepowiednie Analiza Film Finanse - wideoprezentacje


► Poprzedni Odcinek (Jackowski i Ator o UFO) ► ► Kanał Krzysztofa ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tematy) + (Teorie Spiskowe) ► Daj lajka na \"Fejsie\" ► + + W 4 Fali
Najlepsze komentarze do filmu "W 4 Fali Dojdzie Do Kompromitacji Jasnowidz Jackowski i Ator Przepowiednie Analiza Film Finanse":

Mundek: Zbrodnia na ludzkości, ludobójstwo czy teorie spiskowe?
Prosze ten film obejzec na yb.
Pitur: Ator jak ty schudłeś
Dd Fifi: Heya
Agnieszka . P.: Ja nie oglądam tv i żyje narmalnie i widzę w moim miasteczku ludzie mają wywalone na te zakazy z du. y
YouTuber McGregor: Kompromitacja odchodzi przy każdej fali. Ba ! oni nawet nie potrzebowali epidemii żeby się kompromitować raz za razem.
Robert Jastrzebowski: Dokładnie tak jest. Przyleciałem z UK. Celnik mi na lotnisku powiedział dzisiaj pan może iść do sklepu zrobić zakupy i ściągnąć apke i to jest dzień zero, od jutra 10 dni lub 7 + neg test na covid z dokumentem w portfelu.
Super Mario: Kto wierzy w tą 4 fale i deltę ma IQ iloraz inteligencji poniżej 40 tyle w temacie czyli jest kompletnym debilem ?
Agnieszka Handrysiak: A jeśli mam przeciwciała dlaczego nie jest to brane pod uwagę . Dlaczego ja nie mogę mieć certyfikatu tylko test mnie do niego upoważnia ?
Ojciec Kogut: Uważm, że to będzie pomiędzy godzinami 14.35 a 14.52.
Krzysztof Karcz: Spokojem trzeba ich wkurzać to ze zdenerwowania zaczną popełniać błędy
sylw smith: ja mam zielona ksiazeczke kadafiego to tez sie liczy ?
Ziutek BUJAJSIE: Simonowi lont u dupy już się pali, tak jak horbanowemu i innym doradczym zwyrodnialcom. Odpowiedzą za swe zbrodnie! Wierzę w to….
Wies?awa Jankowska: Oj Panie Krzysiu konkurencja w rządzie jasnowidzòw w pip.
Dominik Krzykawski: Który lekarz leczy alkoholem ?
Damian Chlebica: Pozdrawiam :)
Jurek Ogorek: Kds
Krystyna Lewczak: Witam bardzo serdecznie obu Panow i pozdrawiam
Tomasz Grzech: W Au lockdown
sylw smith: wszystko zaczelo sie od tego jak rzad uk polozyl wielki nacisk na walke z palaczami papierosow , bardzo duzo ludzi rzucilo palenie i spadl odsetek chorych na raka , a jak wiadomo na tym koncerny farmakologiczne najlepiej zarabialy , wiec sie zaczelo u nas w pracy szczepienia na grype naciskanie tak od 2017 , 2018 szczep sie szczep sie caly czas /pracuje w szpitalu / oczywiscie ludzie to olewali bo byly czeste przypadki ze ci co sie szczepili chorowali i to nie w mniejszym stopniu niz ci nie zaszczepieni , wiec co zrobiono wymyslono straszny virus smiercionosny , i co dalej sie nie zaszczepilem pracowalem z ludzmi dostalem niby tego wirusa troche miesnie mnie pobolaly 10 dni w domu na kwarantannie i po wszystkim , dla mnie jest jasne ze jest to spisek firm farmaceutycznych , nie zarabiamy na chorych na raka wiec bedziemy zarabiac wiecej na szczepionkach a glupie rzady prawdopodobnie dostaly w lape i sie ciesza , oczywiscie duzo starszych osob zmarlo , ale kiedys podala prasa brytyjska ze w samym londynie w ciagu zimy umiera 20 tys emerytow bo nie ma za co oplacic za ogrzewanie wiec ostroznie z tym smiertelnym viruse4m , poprostu to skok na kase i nic po za tym
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ev__yX76fdY