Konfrontacja Brauna i Witek rozbawiła Sejm, Znów poszło o maseczki i "Fałszywą pandemię" - Gazeta.pl


Konfrontacja Brauna i Witek rozbawiła Sejm, Znów poszło o maseczki i \"Fałszywą pandemię\" CZYTAJ WIĘCEJ: SUBSKRYBUJ: FACEBOOK:
Najlepsze komentarze do filmu "Konfrontacja Brauna i Witek rozbawiła Sejm, Znów poszło o maseczki i "Fałszywą pandemię"":

birgir siggi: Ale jaja!!! Siedzi cała banda z namordnikami ! Póki co nie ma co liczyć na normalność w tym kraju!!!!
N: potem witek pojdzie tańczyć bez mseczki jak ostatnio, a w sejmie cyrk
The Kozarus: Szur znów wykopany, aż miło popatrzeć.
Aldona Marasek: Tą jędzę Witkową, niech piekło pochłonie, razem ze wszystkimi PiS-raelskimi zbrodniarzami i Lewicowcami,
a głównie K.Gawkowskim, który namawia Niedzielskiego, by skuteczniej zachęcał Polaków do wtłaczania
we własne ciało preparatów chemicznych, niosących ogromne zmiany w genach, a nawet powodujących ogromne ilości zgonów.
Barbara Janicka: Banda kretynów z Witek na czele w tym Sejmie. Jedyny normalny Grzegorz Braun.
Jagoda Werselo: Witkowa najgorsza baba beszczeln.pozjadala wszystkie rozumy nie umie szanować koalicji. Powinni jej podziękować i powinna odejść bo tylko szkodzi Polsce
Barbara Janicka: To Pisowskie to jeszcze gorsze dziadostwo od starej lewicy i Platformy. Żenada i hańba dla Polski. Rzygać się chce.
konidziu: Jak zawsze Braun szur cholerny cyrk odwala za kasę podatników. Powinien zostać dożywotnio pozbawiony wstępu do budynku Polskiego parlamentu. Pani marszałek Witek koncertowo ora Brauna aż miło na to popatrzeć.
Gosia Ciszek: Ja bym cie przwolala do porzaykusama bawila sie prztulona bez maseczko a panu Grzerzowi Branowi karze zalozyc maseczk to sciema ztm korona wirus dosc PISiory ztm klamstwe tyle zescie polakow zamprdowaliPolacy wam tego nidaruja pod Sad Norbejski za morderstwo Polakow
Norman Bates: Ten Braun to debil.
Teresa Leszczynska: BRAUN to klaun. Jego zachowanie nadaje się do cyrku, a nie do Sejmu
A: Oj p.Witek, kiedyś ciebie wyklucza z wielką satysfakcja z posiedzenia Sejmu, jestes żałosna!
Tomek Lucek: Pan Poseł Grzegorz Braun po prostu przestrzega prawa i Konstytucji ! Czyżby tylko on jeden był prawy i wolny ? Komuniści walczą zawsze z problemami , które sami tworzą ! Im więcej walczą tym jest z dnia na dzień gorzej i trudniej . Oni to doskonale wiedzą i jest to celowo robione . Zniszczyć wszystko żeby nic nie było . Od 1989 roku tak jest . Teraz niszczą wszystko PISzabrownicy .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SWsJNO2DGmk