RTCK Espresso ☕️ 108 Problem w pracy? - RTCK TV


Zapraszamy w piątek na WEBINAR o godzinie 10:00 na naszym kanale YouTube subskrybujcie i wciśnijcie dzwoneczek, aby otrzymać powiadomienie. POKONAJ swojego OLBRZYMA, czyli problemy i trudności, które wydają się nie do rozwiązania!! Z książką o. Adama
Najlepsze komentarze do filmu "RTCK Espresso ☕️ 108 Problem w pracy?":

Ewa Ch: Zmieniłam niedawno pracę i moje zajęcie teraz to ogarnianie wielkiego kryzysu ?
Regina Walus: Nie pracuję więc może dzisiejszy temat dla mnie nie najciekawszy.Skupilam się na prowadzących młodzi panowie i trzy obrączki.Piękny obraz?Pozdrawiam
Marta Go?ota: Inż?‍♀️ w mojej pracy nie da się zmienić sposobu wykonywania pracy... Rozumiem Ireneusza, też mam problem rano, gdy próbuję się skupić na zadaniu, a wszyscy dookoła mnie rozpraszają (a biuro jest zbyt małe na tyle osób) czasem wolałabym mieć pracę zdalną (z dala od innych) ale w moim zawodzie, to niemożliwe, ponieważ praca nie ogranicza się tylko do biura również jest budowa.
Pozdrawia i życzę dobrego dnia!?
Ma?gorzata: Przyznam ze nie zrozumialam. W skrocie. Znajdz momenty ktore Cie satysfakcjonuja i zmien sposob wykonania tych zadan. Po co? Skoro mnie to satysfakcjonuje. A skoro mowa o HRach to ja pracuje w HR :-)
Klaudia BL.: Po prostu jestem i pracuję nad byciem promykiem nadziei, optymizmu. Ciężka praca ?
Ewa Brzozowska: Ja w pracy rysuję, rysuję i jeszcze raz rysuję ? Do tego zajmuję się milionem nudnych spraw koniecznych przy prowadzeniu biznesu - i tu walczę cały czas o optymalizację, żeby było to jak najmniej irytujące i jak najbardziej efektywne ?
Świetne rady panowie, miłego dnia! ❤️
Krystyna Bilczewski: Cześć kochani, wasze rady są bardzo dobre ale czasem praca może stać się nie do zniesienia. Osobiście właśnie przez to przeszłam ! Wszystko mnie denerwowało i miałam wrażenie że marnuje czas. Pod koniec miałam nawet wysypkę po całym ciele do ostatniego dnia pracy. ? W dniu kiedy ją porzuciłam, cała wysypka znikła i czuje się jak bym wyszła z więzienia. ?✌️??. Obecnie pracuje nad artystycznymi projektami i nawet jeśli nie będzie to łatwe to mam nareszcie wrażenie że żyje. Ja wam wszystkim radzę, nie czekajcie tak długo aż wasze zdrowie zacznie szwankować. Też przez długie lata starałam się widzieć dobre strony itd i po prostu straciłam czas. Jak ci się nie chce rano wstać bo pracy nie znosisz to zastanów się czy tam jest Twoje miejsce. Ja też bym wam poradziła, modlić się o pomoc Św. Józefa ?. Pozdrawiam serdecznie. Miłego dnia ?
Magda Lenka: Szukajmy rozwiązań a nie uciekajmy od nich :) Pozdrawiam wszystkich ?
Myszka Myszusia: Czwarteczek.2021-07-22. Chcę być...Trojanem...? A tak poważnie, to świetny odcinek. Jest co sobie wziąć do serducha. A przecież o to chodzi.Papatki. ?
Monika Klimuk: Ja jestem panią od cyferek w firmie, która jest brokerem czarterowym. To praca moich marzeń. Firma należy do grupy międzynarodowej firmy kapitałowej więc łączy sobie małą lokalną firmę w której szóstka ludzi jest dla siebie jak rodzina oraz większą korporację, która domaga się miesięcznego raportowania. Jako matka w czasie przed pandemią lubiłam zaczynać pracę o 6 rano. Wtedy ta cisza, spokój i brak ludzi w biurze pozwalał mi tak jak teraz Ireneuszowi skupić się na swoich priorytetach :) Od ponad roku pracuje jednak zdalnie, mam biuro w domu. I przyznam, że pomimo tego, że to strasznie komfortowa sytuacja to zaczyna mnie trochę męczyć przez to, że właśnie nie mam granicy która dzieli czas pracy od pozostałego. Czyli pracuję o każdych możliwych godzinach, w zasadzie kiedy mogę, by łączyć pracę z opieką nad dziećmi w czasie wakacyjnym. Podsumowując ten mój życiowy rower nie jedzie tak jak powinien :)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=m57EX7_eENY