PILNE! TVN do likwidacji? NIEZAKLESZCZENI będą w Polsce drugą kategorią obywatela? Sejm RP NA ŻYWO! - wRealu24


Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra Szlachtowicza: Darowizna PayPal Subskrybuj i ws
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! TVN do likwidacji? NIEZAKLESZCZENI będą w Polsce drugą kategorią obywatela? Sejm RP NA ŻYWO!":

LUSI M: Chodza w tych szmatach na gebach ktore sa symbolem zniewolenia a nie ochrona przed czymkolwiek!
Pedo phile Muhammad: Liderzy opozycji powinni zadeklarowac publicznie ze jezeli Rosja albo jakiekolwiek inne panstwo bedzie chcialo przejac media w Polsce to z automatu popra ustawe zeby zmusic takiego nabywce do sprzedarzy aktywow po niekorzystnych warunkach. To co robi PiS jest wylacznie nastwaione na niszczenie niezaleznych mediow tylko poto zeby Kaczynski juz nigdy nie musial oddawac wladzy. Juz sama deklaracja poparcia takiej ustawy w przyszlosci kompletnie by zniechecila Rosje i inne kraje do przejmowanie Polskich Mediow. Mysle ze powod dlaczego Rosja do tej pory nawet nie ryzykowala przejecia Polskich mediow to jest to ze oni zdaja sobie sprawe ze wszystkie partie polityczne z automatu poparlo by taka zaporowa ustawe.
Lech Biegalski: "Spadek" zależy od wysokosci początkowej. Jak się mieszka na parterze, to się daleko nie spadnie (może tylko 2% wysokości budynku). A jak się mieszka na ostatnim piętrze, to można i spaść 90%. Ta "niezwykle sprawna pomoc rządu dla gospodarki to co? nowe zadłużenia, które doprowadzą do przejęcia państwa przez wierzycieli? Balony to niech ten pan sprzedaje w tunelu, żeby mu nie uciekały.
Józef Adam: Czemu nie mówisz o złu, które promuje Jahwe! - bo jesteś skrzywiony moralnie!
Morale Boga Israela i Kapłanów! - (Lcb 31:1-35) -
Lcb 31:1 Jahwe przemówił do Mojżesza w te słowa:
Lcb 31:17 Przeto teraz zabijcie wszystkich chłopców wśród dzieci, zabijcie też wszystkie kobiety, które już obcowały z mężczyznami; Lcb 31:18 Ale zostawcie przy życiu dla siebie wszystkie małe dziewczęta, które jeszcze nie poznały współżycia z mężczyzną. Lcb 31:35 A dusz, czyli dziewcząt, które jeszcze nie poznały współżycia z mężczyzną, było wszystkich trzydzieści dwa tysiące. (32 tysiące młodych prostytutek dla kapłanów Israela!) Za pieniądze Składane u stóp apostołów zbudowano imperium zła! - (Dz 4:34-35)
Stefania Rejent: To już nie drugi sort tak jak było do tej pory. Tylko drugiej kategorii. Znajdź różnicę??
Stanis?aw Dominiak: Drugą, albo w ogóle najgorszą kategoria są samowybrańcy czy samowysrańsy jak to się mówi.
Tadek Niejadek: Zlikwidowac ten kłamliwy tvn , a w następnej kolejności polsat i tvpis
quant2011: Po 1,5 roku komentowania tutaj stwierdzam co nastepuje: tluszcza jest za glupia aby wygrac z globalistami. Jestescie zbyt leniwi, zbyt mala wyobraznia, zbyt niska wiedza. Zadepcza ludzkosc jak nosorozec mrowki
FELICITY929: Równi i równiejsi.
Boobson: Aktorzy, marionetki.
Zajmuje się umysły ludzi, choroba, polityka. Poziom zniewolenia cały czas się zwiększa.
Sfrustrowni ludzie chcą wychodzić na ulicę walczyć z Policją ale niestety mało skutecznym jest to działanie dopuki ludzie używają tych rządowych aplikacji do śledzenia ma na myśli hamerykanskie i chinskie platformy takie jak facebook- największa na świecie baza zdjęć do systemu rozpoznania twarzy.
Kochani Internet to takie lustro weneckie a nawet coś więcej bo poza podglądaniem można jeszcze manipulować ludzi.
Sprawdź sam " bańka informacyjna"
Ja już wypinam wtyczki przeczytaj sobie na grupie : Zmieniamy Internet ta grupa jest na telegram. Oczywiście nie na FBi, tiktok.
Pozdrawiam Polaków.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=XVFT5m4TyxM