BLIZZARD POZWANY ZA DYSKRYMINACJE I NAPASTOWANIE KOBIET DRAMA JAKIEJ NIE BYŁO - Nexos Live


Blizzard został pozwany przez Stan Kalifornii po 2 letnim śledztwie za molestowanie, napastowanie oraz dyskryminację kobiet w firmie... Wszystkie odcinki są ściągnięte z Live Twitch. Chcesz wpaść na stream? Zapraszam tutaj:
Najlepsze komentarze do filmu "BLIZZARD POZWANY ZA DYSKRYMINACJE I NAPASTOWANIE KOBIET DRAMA JAKIEJ NIE BYŁO":

rafael helbinos: sekszual harasment x 999999999
z3bro X: Pani Monica and Casey idą pracować a ci grają hahah
Ragzael: Fart Boy , ta sprawa zdecydowanie śmierdzi.
Zefios: Za Peło tak nie było
Jakub Powierski: To samo co z Riot games
TheTigerus: A pamiętacie jak ostatnio aktor głosowy Kael'thasa wyleciał z pracy, bo były mocne dowody przeciwko niemu, że molestuje kobiety?
No to okazało się, że to nieprawda, ale "damage was done".
Może tym razem wypadałoby zaczekać na wyrok, zanim zaczniemy wytykać palcami?

PS:
19:40 widać, że nie wiesz o co chodzi w tym procesie, ale działa stara zasada "nie znam się, ale się wypowiem"
Pozew jest przeciwko firmie Blizzard, że nie podjęła działań, w związku z nieodpowiednim zachowaniem swoich pracowników, a ty na hura wyjeżdżasz z karaniem "kogo trzeba", jakby to był proces przeciwko konkretnej osobie.
Sawo: A ty dalej promujesz tego raka branży gier.
Maciej Tomaszewski: fart boy ? hahahhah frat !!!!!
Radwan: Ja bardzo dobrze pamiętam gdy było 10 lat Starcrafta 2 to była masa bugów i błędów w skryptach co do osiągnięć nie było to ruszane do momentu aż się nie wnerwiłem i nie napisałem na supporcie i do mojego tematu podpieło się z 5-6 osób support sam przyznał rację że coś zdymali i tak po 1-2 tygodniach była łatka do sc 2.. Na dodatek dodam pamiętam jak mój znajomy męczył się z odzyskaniem konta blizz bo ktoś mu się włamał do momentu aż on nie napisał wszystkich danych..
A: Śmiać mi się chce gdy widzę jak ktoś mówi lub pyta się czy blizzard się skończy żadna tak duża firma po takiej akcji się nie skończy
Hanzrex Hanzrex: Gdyby Blizzard nie zatrudniał kobiet to mężczyźni nie robili takich rzeczy
Peragnus: Niezależnie od wyniku sprawy w sądzie łatka została przyklejona i moim zdaniem im się należy za zwalnianie pracowników których pozbyli się zanim skończyła się sprawa w sądzie.
Negativ: Plan Jailera na reset wszechświata działa XD
Rychu PL: Bełkoczesz Nexos. Kobieta może pracować tyle godzin co facet ale jeśli zrobi mniej (bo np. gorzej ogarnia coś) to powinna dostać tyle samo kasy za zrobienie np. 80% tego co facet? No chyba nie. Poza tym wiemy, że w dzisiejszych czasach kobieta nie mając ani umiejętności ani talentu wpychają się na siłę przez parytety na stanowiska żeby mieć więcej kasy, ale jak się okazuje, że sobie nie radzą to nagle każda jest molestowana i zaczyna się płacz, żeby tylko odwrócić uwagę od tego, że sobie nie radzi.

EDIT:
Twoja argumentacja z walką z tym mnie rozjechała XD Nie potrafią ogarnąć botów i pomocy ingame więc nie mogą zrobić porządku z zachowaniem pracowników XD Fajnie, że wg Ciebie jedno wynika z drugiego XD
Radoslaw Chorzepa: pamietaj ze w stanach to dziala inaczej, u nas maja delikwentowi udowodnic wine, w stanach masz udowodnic swoja niewinnosc, aczolwiek stac ich na prawnikow
PolskiPolakRU: Blizzard zachowuje się jakby chciało wyciągnąć najwięcej kasy jak się da, a potem opuścić tonący statek
JESTEM NIEMAMNIE: Ah ten dywan, chciał tylko posprzątać, a tu afera wyszła xD
Mezard: Żaden stan nie wysunie tak poważnych oskarżeń przeciwko firmie, znanej na cały świat jaką jest Blizzard, nie mając niezbitych dowodów, bo w odpowiedzi Blizzard oskarżył by stan Callifornii o pomówienia i szaganie reputacji firmy, domagając się setek milionów dolarów odszkodowania a skoro takie oskarżenia padły, to coś musi być na rzeczy. Jednym słowem Blizzard pada na pysk.
Wro?ski44: Spokojnie. Następny dodatek będzie feministyczny. Pewnie wokół Elune. Będzie słodkie pierdzenie o prawach kobiet itp, a potem wszystko wróci do "normy".
Krzysztof Widz: W końcu będzie sprawiedliwość ,:)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=QwDyTWnpH4w