Koronawirus w Europie. Jakie działania podejmuje Bruksela? Relacja red. Dominiki Cosić - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Najlepsze komentarze do filmu "Koronawirus w Europie. Jakie działania podejmuje Bruksela? Relacja red. Dominiki Cosić":

RL9 Bayern: Jakie??

SS-anitarne, a nasz sprzedajmy reżim idzie dokładnie za tym

Ta sama banda
Dziennikarz ?ledczy: haha ano takie żeby wyszczepiać bydło wedle naracji, no nic , od września lockdown i wyszczepianko, teraz będą was dziabać mieszaniem preparatów, fajzer z zeneką i w tv będą wam mówić że to wzmocniona dawka, to tak jakbyś sobie 50tkę wrzucił do pół litrowego kufla z piwem. powodzenia.
Dziennikarz ?ledczy: A duda do tej pory nieukłuty ale wam wkręcili hehehe
Dziennikarz ?ledczy: najlepsze jest to że kupa się rozlała, szambo wybiło i każdego dnia ludzie zaczną rozumieć że zostali oszukani, no i o 14.45 4 fala się zaczyna, zapytajcie niedzieli, ma w końcu zapisane wszystko, 5 fale też ma rozpisaną. a niedziela będzie wam wkręcał czytaj kłamał wam prosto w oczy że 4 fala i lockdown zależy od ilości wydziabanych ludzi co jest absolutną nieprawdą !!!!!!!
Sambor Kant: Czas wychodzić na ulice i wymierzać prawo i sprawiedliwość !
Gonić wszystkich tych którzy są za rasizmem covidowym i plandemicznym faszyzmem.
anitahuanita1: Dr Zbigniew Hałat ? /kzqQAudsEbU
Micha? Zem?a: Szczepionki na covid są pieczęcią antychrysta zaszczepieni spłoną w piekle za wyrzeczenie się królestwa Bożego chyba że uda się pozbyć piekielnej szczepionki z organizmu zaszczepionych czarne 666 pojawi się na czołach lub prawych rękach zaszczepionych wszelkie prośby o zaszczepienie się są demonicznymi zwodzeniami
Dziennikarz ?ledczy: do wyboru do koloru haha nie podoba się fajzer ? nie ma problemu, zapodaj sobie astre mieszać mieszać mieszać hahaha nie będzie szkoty już mówią w tv no ja prd buhahaha jeszcze pół roku temu mówili że absolutnie nie wolno mieszać a teraz proszę mieszać mieszać bo więcej przeciwciał hahaha oj topią się sami topią niedziela !!!!!!!!!!!! buhahaha cyrk cyrk cyrk mieszać zapić setą a co tam. kiedyś nie wolno absolutnie teraz mieszamy ? to czemu nie mieszaliśmy od razu ? i więcej przeciwciał by było co ? hahaha nie było dziabawek to ludzie czekali bo jak ktoś się dziabnął astrą to czekał na astre a teraz można fajzerka jako drugą ? o fuck ale będzie ludzie padać jak kawki , powodzenia hahaha mieszać można no nie mogę a wystarczyło tylko w tv powiedzieć że można, a 3 miesiące temu nie można haha wyszło szydło, że kupa się rozleje.
Joan Sca: kraje najbardziej rasistowskie wołają o równouprawnieniu kraje wołające o wolności zniewalają własnych obywateli Czemu mnie to już nie dziwi?
Wyslannik New World Order: Jaka pandemia?
Na ulicach nie ma trupow...
Oliwka Oliwka: To bardzo fajnie szczepymy się dobrowolnie
Snow Wolf: Mało kto już nawet w sklepach popyla w maseczkach. Większość Polaków przejrzało na oczy. Wszystkie wy kurwy współodpowiedzialne za Holokaust od Szczepionek zapłacicie, nawet jeśli dopiero po drugiej stronie.
Tomek Lucek: Europejska Agencja Leków zobowiązała wszystkie Kraje i gł media o obowiązku informowania że są to dopuszczone warunkowo - na rok preparaty ( terapie genowe ) a ich termin dopuszczenia mija w grudniu 2021 roku , do informowania o skutkach ubocznych i powikłaniach po tych mutogenach ! Jelity i gł media nie wykonują zaleceń a wręcz zakłamują prawdę !!! Naganiają do zakazanych eksperymentów medycznych na ludziach , których badanie kliniczne zakończy się dopiero końcem 2023 roku ! To kryminał !
Heniek z Bagien2: Chujodemia.
Ciro Provenzano: Nie ma dowodów to jak maja zachęcić ??? :)))))))
Krzysztof: Pier.....e Unię , nie jestem pionkiem uni lecz jej wrogiem żaden śmieć unijny nie będzie decydował o moim zdrowiu i życiu
marcin tomaszek: Srajcie się.
pan p pan p: JESTESCIE SZMATAMY .
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FJw2buDJ5e0