Buty Klim Adventure GTX recenzja wygodnych, terenowych butów motocyklowych - Motosapiens.pl


Buty Klim Adventure GTX Czy buty na motocykle typu adventure musza być niewygodne? Dowiecie się o tym z tego. filmu:) Patronite: Strona: Strona: Koszulki: Facebook:
Najlepsze komentarze do filmu "Buty Klim Adventure GTX recenzja wygodnych, terenowych butów motocyklowych":

LUKAS DLUGI: buty fajne ale.....szkoda,że same nie chodzą :( pozdro
Dominik G: W teren tylko crosowe, jak jak crosowe i wygodne to tylko Leat
Krzysztof D?browski: To są buty do jazdy turystycznej a nie terenowej, zrobione pod posiadaczy motocykli typu adventure. Polecam spędzić jeden dzień w tych butach by się przekonać o słabych właściwościach ochronnych w terenie
Nikolaj Iwuszkin: Buty ADVenture dla skner:
Zakładamy na nogi ochraniacze piłkarskie - mamy protektory na golenie. Później zakładamy buty robocze niskie - protekcja dołu. Potem zakładamy kalosze trzy numery większe - mamy wysokie buty adventure. Zestaw daje ochronę przed upadkami, kamieniami błotem i wodą. Aha, wentylacja - należy nawiercić kilka otworów z przodu (wlot) i z tyłu (wylot). Wyloty należy wywiercić wyżej lub niżej wlotów, wtedy jest lepsza cyrkulacja powietrza jak lecimy na autostradzie. Wloty nie mogą być za duże, żeby nam bąk nie wleciał i nas nie łaskotał przy 140 na godzinę. Elementy fluorescencyjne - należy dokupić flamaster w kolorze oczojebnym, namalować na kaloszach esy-floresy według uznania. To jest iście hardkorowy zestaw na wyprawy, nie tam jakieś klapeczki ;)
Piotrek W.: Klim robi dobre kurtki, buty niekoniecznie :) te tutaj to takie trochę iPhony dla fanboyów... SIDI Adventure lub Alpinestars Toucan - tańsze i lepsze. Oba z membraną GTX... Ale kto bogatemu zabroni ?
Marcin P: Ciekawe rozwiązanie, ja w swoich vanucci zwiedziłem zamek w Malborku i byłem zaskoczony jak są wygodne.
Pixel_47: Fajny wygląd, ładne kolory, jestem zainteresowany.
Motosapiens.pl: Dziękujemy za Wasze. wsparcie na Patronite! /Yf4B_YB4wGw
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PC4bYC83hMA