Z ostatniej chwili! Polska ODCIĘTA od PIENIĘDZY z UE | WIADOMOŚC - Bądź Na Bieżąco


LISTA TEMATÓW 00:00 ATAK NA MICROSOFT EXCHANGE 00:27 ULTIMATUM EUROPY 05:48 NADWYŻKA W BUDŻECIE 09:54 SANTANDER NIE PILNUJE DOKUMENTÓW 12:36 STRONA NA FB BĄDŹ NA BIEŻĄCO DOŁĄCZ DO NOWEJ GRUPY PODSTAWKI MACIEJA I RÓB Z NAMI NEWSY! Sprawdź instagrama!
Najlepsze komentarze do filmu "Z ostatniej chwili! Polska ODCIĘTA od PIENIĘDZY z UE | WIADOMOŚC":

fader padre: Polska powinna odciąć się od ue było by biedniej ale nikt by nas nie nękał tak jak ta 4 rzesza
Blue Eyes: 10 koła czy 6 ?
Blue Eyes: Santander to hiszpański faszystoski bank
Blue Eyes: To nawet hiszpańskie banki nas kolonizując .. przecież oni nie maja pieniędzy maja ogromny dlóg ludzie na bezrobociu 43%..
Blue Eyes: A like banków polskich jest w Hiszpanii i dlaczego nie ma
Gargamel Gargamel: Ta nadwyżka to efekt źle skalkulowanego długu.
Trzeba nie umieć liczyć, żeby się złapać na taki nędzny bluff. Morawiecki faktycznie ma ludzi za idiotów.
axp baster: Będą kary ale to nie kacz zapłaci nie Moraw tylko my wszyscy
Grzegorz Pluta: Proszę o pomoc bo albo ja jestem nieukiem albo ktoś bredzi / minus 1,5 biliona plus 25 miliardów to jestem do przodu czy nadal do tyłu. Hahaha dawno mnie nikt tak nie rozbawił
Ania Ania: Chińczycy, wypuścili wirusa nikt im nic nie zrobił, teraz robią co chcą i wszyscy mogą ich cmoknąć.
Pawe? Jimmi: Panie Morawiecki, czy gdyby zrobiło się nadwyżki w budżecie - nie 25mld lecz 250 mld to tez by się pan ucieszył i głosił to jako sukces? ale komu? bezdomnym i pozbawionym majątków Polakom?

panie Morawiecki.... skąd te pieniądze się wzięły? będziecie pomagać tym których ograbiliście? jesteście świrnięci - nie tylko odizolować Was od społeczeństwa, ale i kaftanami od personelu, który was będzie leczył.
Sector 27: To może czas na Polexit?
jery skors: Nic o prezesie NIKu ?
Krzysztof M.: Polska powinna wyjść z tej EUrokołchozowej organizacji przestępczej.
krzysiek krzysiek: Nie no Komunistyczne chiny są na pewno niewinne bo przecież nigdy wcześniej nie wykradały technologii. I oczywiście USA sami sobie winni i dobrze im tak....... Ale przynajmniej komuniści dobrze płacą za propagandę
Eva Strzalkowska: UE zabiera pieniadze Polsce bo potrzebuje pieniedzy na wyplaty dla Putina.A opozycja w Polsce to bandycka z okresu komuny klika ktora sluzy Niemcom.
Maksi Kaaz: Śmietnik może się okazać oczekiwaną wygraną na lotto egzystencji większości społeczeństwa w Polin. Nie śmiejmy się z osób,które są zmuszone do poszukiwań w takich miejscach.Może się okazać,że to przyszli milionerzy.Jak potem spojrzymy im w oczy? XD
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1svKDfeJYCs