‍⚕️ PODRÓŻOWANIE KAMPEREM: PLAN SERIALU DOC DOKTOR MARTIN Śladami serialowego doktora z Portwenn - Kasia Kempinguje - Kazik TV


Wyprawa kamperem do serialowego miasteczka Portwenn (a tak naprawdę Port Isaac) gdzie osadzono akcję serialu \"Doc Martin\" (Doktor Martin). Dziś nasz campervan zabrał nas do serialowego portwenn lub port wenn w cornwall, czyli Port Isaac. Od niedawna krę
Najlepsze komentarze do filmu "‍⚕️ PODRÓŻOWANIE KAMPEREM: PLAN SERIALU DOC DOKTOR MARTIN Śladami serialowego doktora z Portwenn":

Damian Navsky: Ale śliczne miejsce! Pamiętam Kasiu jak opowiadałaś o nim i o tym serialu, jeśli nic nie pomyliłem to nasza kochana Agnieszka Gajewska jest fanką Doc Martina! Ja niestety nigdy go nie widziałem więc tym razem konkurs zostawię bardziej doświadczonym Kazikom :) Powodzenia dla wszystkich!
Retro Przyczepa: Bardzo fajny odcinek, chyba zaczne ogladac serial. Pozdrawiamy serdecznie
Anna: Kaziczku, dziekuje Ci za ten odcinek, jestem fanką doc Martina :D I zawsze sobie marzylam, zeby sie przejsc po tym miasteczku!!! Super film!!!
Monika W: Nie ogladalam ale mnie zainteresowalas
Anna: Moje ulubione postaci poza doktorem, to recepcjonistki przychodni oraz ciotka doktora, ta która byla psychiatrą :)
Romuald Januszewicz: Może nie koniecznie spectrum autyzmu ( u osób tych jednym ze specyficznych zachowań jest unikanie kontaktu wzrokowego- czego nie zauważyłem u Martina w relacjach z innymi) ale aleksytymia jak najbardziej. Poza tym miejsce cudowne. Myślę, że Martin nie byłby fascynujący gdyby nie odtwórca tej roli - zresztą świetnie grający w innym serialu „Men Behaving Badly”, który gorąco polecam.
Kasia Kempinguje - Kazik TV: KONKURS! Zapraszamy fanów serialu do wspólnej zabawy. Do zgarnięcia podkładka pod kubek z groźną miną Doc Martina oraz trzy pocztówki z Portwenn, wszystko zdobyte dzięki uprzejmości właścicielki sklepu May contain nuts w Port Isaac ;-) Aby wziąć udział w zabawie wymień trzy serialowe lokalizacje które pokazuję we vlogu oraz napisz za co najbardziej lubisz postać Doc Martin ;-) Najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone. Zabawa potrwa do 13/08/2021. Powodzenia!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mn4evu6YAdQ