Demonstracja w obronie suwerenności Polski Adam Borowski Kluby GP | Polityczna Kawa 2/3 - Telewizja Republika


Demonstracja w obronie suwerenności Polski Józefa Szczurek Żelazko (PIS), Marek Balt (Lewica), Adam Borowski (Kluby GP) | Polityczna Kawa 2/3 subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! J
Najlepsze komentarze do filmu "Demonstracja w obronie suwerenności Polski Adam Borowski Kluby GP | Polityczna Kawa 2/3":

Andrzej Raven: Sąd co do zasady powinien być niezależny. Tak więc taka manifestacja nie może mieć na niego wpływu. To chyba rozumiecie ?
Andrzej Raven: Tylko nie róbcie żadnych burd bo Trzaskowski rozwiąże zgromadzenie. I nie brać ze sobą petard . Ani krzyży.
Andrzej Raven: Za późno. Odkrycie towarzyskie ma trudną sytuacje, decyzja o ID już zapadła przecież.Manowska mówi otwartym tekstem, MM też. zwycięski krok w tył, alleluja i do przodu.....
Aldona Marasek: N I E . S Z C Z E P I M Y . S I Ę ., bo Covid-19 jest wyleczalny w 3 dni, ale jeżeli się go l e c z y,
a nie zostawia się chorego w szpitalu bez pomocy, czekając by stan się pogorszył, aby można go
podłączyć do respiratora - machiny do uśmiercania, zamiast wcześniej zaordynować chociażby
Hydroksychlorochinę, Iwermektynę, lub Amantadynę i nie byłoby zgonów, ale to one są potrzebne
politykom do "udowadniania" istnienia fake zarazy. H a ń b a.
Lucyna Majecka: Państwa członkowskie Unii odrzuciły Konstytucję Europejską W szybkim tempie naniesiono poprawki w tym dokumencie Skreślono wszędzie słowo konstytucja zmieniono nazwy urzędów i urzędników Na okładce napisano Traktat Lizboński a w środku zostały prawa konstytucyjne Nawet Morawiecki to zrozumiał i szuka z Unią kompromisu
Lucyna Majecka: PiS powinien wyjaśnić narodowi dlaczego Polskie insygnia władzy zmienione są na Izraelską gwiazdę Dawida Tego wam Polacy nie wybaczą Zniknęła czerwona flaga z sierpem i młotem zniknie i gwiazda Dawida
Stan Janusz: Aktywisci GP czyli tuby propagandowej sukcesow rzadow PiS zyje w wyimaginowej rzeczywistosci tak jak sam PiS.
Kaczynski walczy z komuna ktora upadla 30 lat temu a GP walczy o suwerennosc Polski tak jabysmy byli pod okupacja.
To jest walka z wiatrakami z przeszlosci i tworzenie wrazenia oblezonej twierdzy.
W narracji GP wyrazicielki PiS caly swiat sprzymierzyl sie ,zeby zniszczyc Polske. Prawda jest taka ,ze to PiS niszczy Polske jako panstwo prawa,zniewalajac sady i przeksztalcajac media w tube propagandowa PiS.
Minister spraw zagranicznych PiS sam stwierdzil,ze Polska nic nie moze na arenie miedzynarodowej.
Jedynym sojusznikiem PiS jest przyjaciel Putina ,Orban i partie finansowane z Moskwy.
Podpisane niedawno porozumienie Kaczynskiego z Le Pen , Salvinim i innymi wrogimi UE partiami finansowanymi oczywiscie przez Putina ,to dowod na dzialanie zmierzajace do utraty suwerennosci.
Wyjscie z UE to prosta droga do uzaleznienia sie od Rosji czyli utrata suwerennosci.
Jolanta Krzemionka: Ma Pan rację Panie Adamie trzeba pokazać Tuskowi i jego mocodawcom że Polacy się nie zgadzają na odebranie suwerennosci
Jolanta Krzemionka: Trzeba pomóc rządowi że ma poparcie narodu patriotów
Teresa Leszczynska: Brawo Panowie, trzeba walczyć o Nasz Piękny KRAJ, ?????? ponieważ wrócił ZDRAJCA NARÓDU POLSKIEGO I chce oddać NASZ KRAJ w niepowołane ręce ?☻??☻?
Bocian TV: Pis wie że czas pakować manatki i wypad
Ryszard P: Tak nie pozwólmy następnego (cichego) rozbioru polski!!! Tusk wrócił by dokończyć dzieła Zachodu i Wschodu!!!
Jacek S. 70mil.: tvp-SZCZUJNIA sakiewicz czy 31 07 2021 to data darmowego koryta na które zaprasza kucharka NIEDOMYTEGO NIEDOŁĘGI z Żoliborza jarosława K. (julka przyłębska) wyznawców jego SEKTY?!! Będzie KACZKA W BURACZKACH??!
Daniel Krezel: Obalić rząd rydzyka
Cinka Dziewczynka: 31 lipca godz 12 pod siedzibą Trybunału Warszawa Szucha 12 a. Kto może nich przyjdzie.
Cinka Dziewczynka: Elektorat Konfederacji głośno krzyczy, że UE jest beee ale oczywiście zdrajcy plują na demonstarcję przeciwko UE. Cała Konfederacja - jak zwykle zakłamana.
miroslaw milewski: BRAWO PANIE SAKIEWICZ JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA ZORGANIZUJ PAN PANIE SAKIEWICZ WYPEDZENIE TUSKA DO JEGO HEIMATU POLACY PANU POMOGA.
Wojtek Osowski: Profesor Pawlowicz krytykowala Traktat Lizbonski za to ze stawia prawo unijne przez krajowym i uznaje ostatecznosc wyrokow TSUE.

Stanmy teraz i bronic suwerennosci bo urzednicy nie stana z obawy o konsekwencje prawne wiec ciemnota na ulice.
A przy pomniku prezydenta Kaczynskiego zlozyc kwiaty za zlozenie podpisu
alembiks: Każdy kto jest przeciwko Tuskowi jest wrogiem Polskości
alembiks: Zbierzcie się komunistyczne świnie i won do Izraela waszej PiSowskiej ojczyzny, nieudacznicy życiowi. Historia wam nie wybaczy mordowania Polaków.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eJcTugEtzS8