DROGĄ DEDUKCJI... Super Danganronpa Another SDR PL 52 - MrBobru


Kanał Zephirum, na którym oglądam tą serię Link do kanału ze wspomnianą muzczyką ☛ TWITCH.TV ☛☛ ☛ DISCORD ☛☛ ☛ PATRONITE ☛☛ ☛ PECCATORUM (opowiadanie w stylu Danganronpy) ☛ ☛ TWITTER ☛☛ ☛ GRUPA NA FB ☛ ☛ FANPAGE ☛☛ ☛ INSTAGRAM
Najlepsze komentarze do filmu "DROGĄ DEDUKCJI... Super Danganronpa Another SDR PL 52":

Killia: 28:56 Inori zginęła przede wszystkim dlatego, że pozostałym nie chciało się ruszyć tych leniwych dup i stali jak kołki przez x minut. ?

32:50 Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam tego sprite'a, poczułam jak Kinji wskakuje wyżej w moim rankingu. XD

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Szczerze, to muszę przyznać Kinji'emu rację co do telefonu. (Przedstawiam tu moje spekulacje, kiedy po raz pierwszy oglądałam ten proces) Gdyby był inny sprawca, mógłby mu go zabrać podczas nocnego "napadu". Wszyscy idą zaparcie w teorię iż morderca od razu ogarniał Kanatę, zatem telefon również musiał być wcześniej zabrany. Ale nie biorą pod uwagę innych scenariuszy, które mogły się stać.
Mekaru została zaatakowana i zamknięta w szafce. Kinjo senpai został zaatakowany i pozostawiony. Kanata również mogłaby się znaleźć w podobnej sytuacji.

Zakładając, że sprawcą jest ktoś inny niż Kinji, na spokojnie mógłby zaplanować całe morderstwo podczas eksploracji kolejnego piętra, plan w głowie i ofiary same przychodziłyby mu do głowy. Mógł odurzyć Kanatę i niczym Mekaru, unieszkodliwić w bezpiecznym miejscu, zabierając jej fartuch i przeszedłby do mordu Kakeru. Mógł upewnić się, że Kinji miał przy sobie telefon (No na pewno znalazłby się jakiś sposób, w końcu to ronpa), obezwładnić go i zabrać. W ten sposób mógłby przejść do realizacji mordu Kanaty. Gościu miałby na to całą noc, gdyż pozostałe osoby nie wychodziły z pokoju aż do śniadania. Tak, naciągane troszkę, ale zawsze ten 0,01% jest!

Przemilczmy fakt iż już dawno znam pierwotny przebieg morderstwa i jestem już w połowie chapteru 6. ?

>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Tak szczerze, głupio morderca zrobił. Skoro wiadome było iż szóstka ludzi trzyma się razem ze względu na ich taktyczny "pakt", wiadome było iż będą mieć alibi na jakiś konkretny czas. Obezwładnienie pozostałych osób również było głupim zagraniem, gdyż teraz można na spokojnie szukać sprawcy drogą eliminacji. Zbyt przewidywalne, nie podoba mi się to za bardzo. Tak samo jak egzekucje. Egzekucje w tej części są zdecydowanie zbyt mało emocjonujące i nudne moim zdaniem (Pani Sprinter na przykład).
Anetystq: 32:47
Oho,taki wyraz twarzy na trialach nie wskazuje na nic dobrego
rantaro: Mam pytanie gdzie można zobaczyć Twoja zabojcza gre?
rutytrhyetj ,: !!!spojlery do Danganronpy 1, 2 i V3!!!

Kinji nadaje się na mordercę tego rozdziału wręcz idealnie. Dlaczego? Bo zazwyczaj w 3 rozdziale jakaś postać morduje dwie osoby na raz, a potem na rozprawie wybucha i pokazuje swoją drugą stronę. Tak właśnie było w przypadku Celesti, Mikan oraz Korekiyo.
Jednak gdyby tak nie patrzeć to przez ten schemat bez żadnych większych dowodów można było przewidzieć, że to właśnie nasz ksiądz jest winny, co trochę zmniejszyło moją ekscytacje i zaciekawienie:/
MRUWCZAK PL: Nie dałeś linka do muzyczek


Leniu
Anetystq: 36:43
Uahera...po co się sprzeciwiasz,skoro już nie ma dla ciebie ratunku... chłopie ty się przez to pogrążasz (ale jednego nie mogę mu domówić,LINUJ wybrali mu głos który bardzo pasuje oraz ma ładnego arta)
Ewa Fisiak: 32:53 haha czekałam na to
[ riri ]: Skakałam se szczęścia jak okazało się kto jest bombą hdhdjdbdjdjjdnd plz kocham tego księdza po prostu JEST WSPANIAŁY Gxvshdbhxbd ?????⚠️????????????????????‍♂️?‍♀️?‍??‍??‍⚖️?‍??‍?
Shaki: bądź debilem. bądź jak ja. przeczytaj źle w spoilerze i przeczytaj Kinjo zamiast Kinji i zacznij podejrzewać Księdza dopiero w połowie procesu ??
Ewa Fisiak: 36:44 każdy kto rozumie angielski i dobrze postacie juz powinien wiedziec kto to powiedział
This is the will of heaven
axela: Jedna sprawa na sam początek (chociaż pewnie jesteś na tyle do przodu, że już to zauważyłeś) - kolejny, jak to nazywasz "ostatni" odcinek to jedynie koniec samego procesu. W jeszcze kolejnym jest zawarta cała część poprocesowa - egzekucja, motyw, sceny kończące rozdział.

21:46 Po pierwsze - nie dałeś w końcu tego linku ;) Po drugie - to nie jest nutka z 3 piętra, tylko "Living in a lazy parallel world" - czyli soundtrack pojawiający się w momentach ważnych odkryć/plot twistów w V3 (coś jak Distrust w poprzednich częściach). Mi się najbardziej kojarzy z odkryciem sekretnych drzwi w bibliotece w pierwszym rozdziale. A co do tego kanału z remixami to znam i niektóre przeróbki rzeczywiście cudne (chociaż akurat ta nuta powyżej jest najcudowniejsza w oryginale, żaden remix nie przebije <3)

26:04 Czy ja wiem, największy możliwy Bolsat by był, gdyby przerwał w momencie, w którym gra każe wskazać mordercę, ale zanim by wybrał właściwą osobę (tylko nie podsuwajcie tego pomysłu Zephirum ani żadnemu innemu twórcy, to by było zbyt okrutne względem widzów :P)

32:39 Uwaga...
32:43 Jeszcze chwilę...
32:46 BUM! :D
O taką bombę się modliłam XD I po reakcji wygląda na to, że Bobru również :D A tak na poważnie, to bardzo, ale to bardzo ciekawi mnie, jak będziesz odbierał tę postać (i nie tylko ją) już po całym procesie, bo te pozostałe kilkadziesiąt minut będzie miało jeszcze tyle mocnych momentów, że w rankingu się może zagotować...

36:44 Uehara na tym arcie wygląda bosko (XD), mogę na niego patrzeć godzinami. Imo najlepszy rebuttal art w grze, Uehara wygląda, jakby miał zaraz wypędzić diabła z Yukiego i przy okazji prewencyjnie trzepnąć go biblią w łeb ;P

Dzisiaj nie mam większych zarzutów logicznych do procesu. Może jedynie czepiłabym się argumentacji podczas dowodzenia fałszywości zeznania Uehary - nie powiedział w sumie, o której godzinie go zaatakowano, więc teoretycznie stwierdzenie, że "sprawca zaatakował go i zabrał telefon przed atakiem na Inori" mogłoby być prawdziwe. Za to niemożliwe już by było, aby zaatakowany wcześniej Kinji został niezauważony przez Akane i Tsurugiego, którzy musieli przejść obok miejsca ataku. To tutaj był właściwy błąd w zeznaniu. Kinji powinien był wybrać inne, niekolidujące z innymi miejsce "ataku" (Akane nie mógł przewidzieć, ale Tsurugiego już tak) i zeznać, że oberwał o jakiejś konkretnej godzinie jeszcze przed zabójstwem Kakeru, np. równo o ósmej. Sam sobie wykopał grób tą nieścisłością.
Fox x: Kilka dni temu na kanale ING wyszedł nowy zwiastun do Danganronpy Decadence. Nie ma tam chyba za wiele do omawiania, ale jest za to data premiery i kilka nowych screenów z gry. Jak ktoś nie widział to niech sobie wpisze "ING Danganronpa Decadence Official Trailer" i powinno być ;)
Fox x: Wszystkiego najlepszego dla jednej z moich ulubionych postaci, Ultimate Menela - Yasuhiro Hagakure!
Fox x: 32:46 Nie no YouTube! Zajebisty moment na reklame!
oliwier zdu?czyk: Pomimo że jest duże prawdopodobieństwo, że Uehara jest sprawcą to mam jedną rzecz, która mnie intryguje. Dlaczego zrezygnował ze swoich wartości i ideałów aby zrobić taką sieczkę. Czy motyw był silniejszy niż to co wyznawał? Co musiało być na tym filmiku żeby ostatecznego księdza pchnąć do zbrodni? Przez tę wątpliwość przeczuwam, że jest niewinny.
sekm dolan msp: Kom na zasięg ?
hsszymon: Le bump
Paula Kurzawi?ska: Jeżeli Uehara faktycznie jest sprawcą, to mówienie o tym, że telefon mu zniknął jest jak najbardziej właściwe. Jeżeli tego by nie zrobił, to byłoby pewne, że tylko on miał do niego dostęp, więc z automatu byłby jedynym możliwym sprawcą.
Hanna Nowotarska: Miłego oglądania
Hanna Nowotarska: Teruya: Taira się zabić próbowała wczoraj
Mikako: To nic takiego
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oRDKsapPz7Q