PILNE! Atak na punkt szczepień! Polacy PRZECIWKO segregacji! Przegląd Mediów wRealu24! - wRealu24


Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra Szlachtowicza: Darowizna PayPal Subskrybuj i ws
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! Atak na punkt szczepień! Polacy PRZECIWKO segregacji! Przegląd Mediów wRealu24!":

Alicja Puczy?ska: Nie ważne jakie poglądy reprezentuje Klepacka. Ważne , że jest Polką i reprezentuje Polskę . A lewicy jak się nie podoba, niech opuści kraj.
Henrike Jaworski: Dojdzie do rewolucji ludzie obudzą się jak będą puste półki w sklepach następny plan plandemi to zagłodzić ludzkość
adriana cwalina: Esbecka prowokacja
Piramidka: Dokładnie proszę upublicznić co to za osoby założyły ta organizacje żółte kamizelki, kto to finansuje, to jawna prowokacja pisowska...oni stosują stare metody komunistyczne.
Ka* Sto*: Dlaczego minister zdrowia nie zauważa, że "maseczka" ujawnia osoby z fobiami i lękami?... A gdzie tajemnica lekarska i RODO????
niezalezny: ten swirus koronny wyzarl im mozgi.
Alicjaw: Panie ekonomisto Niedzielski pan nie ma z kim dyskutowac , poniewaz wy uznajecie tylko swoja narracje i nie podejmujecie dyskusji z nikim oprocz siebie, uwazam , ze jednak przemoc ze strony myslacych inaczej niczego nie rozwiazuje, zawsze uzyte bedzie przeciwko
Henrike Jaworski: Nigdy nie przestaną kłamać nigdy nie przyznają się do oszustwa Covid to ściema plandemia psychozy polityków
Tammira Skuld: Wprowadźmy ograniczenia dla polityków chcących przymusić ludzi do szczepienia eksperymentalnym preparatem i tym samym łamiących Konstytucje. Między zaszczepionymi i niezaszczepionymi nie ma różnicy, obie grupy chorują na covid jak się zarażą. Władza woli skupiać się na niezaszczepionych i straszyć nimi zaszczepionych.Tylko jak władza chce ochronić zaszczepionych przed innymi zaszczepionymi, bo przecież wirus szerzy się wśród zaszczepionych, a tym czasem nie wliczają się oni do limitów, a więc mogą się tłoczyć i wzajemnie zarażać. Czy ktoś będzie testował zaszczepionych przed wejściem do kin, teatrów czy restauracji - bo jak są zarażeni to mogą innych zakazić. Zamiast dzielić społeczeństwo powinni zacząć leczyć ludzi, bo leki są tylko nikt nie chce pozwolić ich stosować.
Jolanta ?liwa: Ludzie są szurnieci .Szmaty mutują im môzgi,
Henrike Jaworski: To nie są szczepionki to experyment biologiczny to śmiercionki rządy niech sobie mózgi wyszczepia
Piotr Kanty: Przy materiale z Grodziska należy pozdrowić ministra kamińskiego.
Danuta Skora: Wszyscy za szczepionkami i maskami nękający ludzi to KAPO kij ma dwa końce
Franciszek: A ktory debil zabroni mi się zaszczepić jestem wolnym czlowiekiem imam wolny wybor. Nie chcesz się zaszczepić twoj wybór
L Socha: Bardzo rozsadny konduktor. Ja niestety ostatnio spotkalem sie z jego przeciwienstwem, ktory chcial mnie zmusic do zalozenia maski, (ktorej nie posiadam), argumentujac to tym ze akurat w przedziale, w ktorym siedzialem wszyscy inni mieli je zalozone i zawsze znajdzie sie taki jeden co musi robic wbrew zasadom. Gdy zaslonilem sie lamaniem Konstytucji i innych praw w Polsce, odpowiedzial ze jego prawo nie obchodzi, tylko wewnetrzne wytyczne przewoznika. Gdy zapytalem go czy korzystalby z bata przeciwko takim jak ja, gdyby mogl, to ku mojemu zaskoczeniu odparl, ze i owszem gdyby regulamin przewoznika uwzglednial taka mozliwosc! Wynika z tego, ze niestety sa wsrod nas szczgolnie gorliwi kandydaci na obozowych kapo... Postawilem jednak na swoim i dojechalem szczesliwie do celu bez szkodliwej szmaty na twarzy. Jest jeszcze nadzieja, ze trafilby taki faszysta do kryminalu gdyby rzeczywiscie uzyl przemocy. Mam nadzieje ze odsetek takich ludzi w spoleczenstwie jest maly i ze takim ludziom Bog zesle dar rozumu jak najszybciej.
Beatka Grabowska: Super akcja, więcej takich akcji i skończy się ta farsa. Pisanie w internecie i takie gadanie jak p. Łukszy nic nie zmienia. Tu nie może być dialogu i dyskusji, to nic nie da, tylko zdecydowana, jednoznaczna postawa. Dlatego zastanawiam się od pewnego już czasu, jaką rolę w urabianiu i łagodzeniu społeczeństwa, tego bardziej świadomego odgrywa telewizja wRealu? Takie zagrania służb nie są nowością.
Maciej ?upkowski: Panie Łukasza, ludzie mają prawo walczyć. Znimi tj.z niedzielskimi i jemu podobni nie ma o czym rozmawiać. Jak pan szuka inteligentów to rozmawiaj gościu z Braunem. Dość dyskusji! ! Jeżeli jest Pan przeciwny? to inteligencja z tymi oszustami nie przynosi żadnego efektu. Już w zanadrzu nie rząd chce wprowadzić lokdaun. A już mamy SS - segregację sanitarną. Oni idą w zawarte z Narodem. Trzeba być naiwnym, by sądzić, że inteligentne rozmowy coś wskurają. Mamy to w dupie, czy media głównego ścieku w raz z nie rządem są oburzeni.
zenon old: gady otrują polaków jedzeniem z zachodu, i podrzucą virala, dlatego niszczą polskich rolników. wielka brudna brytwana pcha nas do wojny domowej, jak w Rosji, wtedy rzucą odziały do polski i nigdy nie odejdą, zrobią z polski wielka jednostkę wojskową. Ma pan rację to są prowokacje komunistów PRL i ich wyżartych i wypchanych gotówką dzieci.
wRealu24: Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna /wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EOvTQe4kTuk