Doppelganger Demoniczny Sobowtór z Innego Wymiaru Ator Analiza Zjawiska Paranormalne Duchy Film - wideoprezentacje


► Przepowiednie z Tęgoborzy ► ► Całaaylista ► ► Pozostałe Vlogi aylisty) ► (Polityczne) + (Życiowe tematy) + (Lekkie vlogi) ►Fanpage kanału ► ►Fanpage autora filmu ► ►Grupa Facebookowa ► ►Mój Twitter ► ►Mój Instagram► Zapraszam na kolejny fi
Najlepsze komentarze do filmu "Doppelganger Demoniczny Sobowtór z Innego Wymiaru Ator Analiza Zjawiska Paranormalne Duchy Film":

?ukasz Walczak: Dobry wstęp ?
Max Lolo: Oglądamy!
Dante Shadowski: Dzięki za pomysł na sesje Wampira Makarady
Kris ?uk: Siemanko
Lukasz Radomski: Witam Pozdrawiam:)
janusz tarnowski: Cymbale ile będziesz rozwijał !warszawski nierobie
Ti Iw: Nauczyciele ktorzy zaluja ze wzieli szpryce bo teraz mogliby sobie posiedziec na 4 literach .Cringe na maxa ?
Jadwiga Kowalska: Witam
Malgorzata Rychel: Krzysiu, nie możesz języków tłumaczyć słowo w słowo. Doppelgänger to jest jedno słowo, a nie dwa: więc nie możesz tłumaczyć osobno "doppel" i "gänger".
To tak, jakbyś chciał przetłumaczyć "hulajnoga" lub "gwiazdozbiór", tłumacząc kolejno "hulaj" i "noga"... To tak nie działa.
cosnek: Znakomity wstęp pozdrawiam Krzysztofie KDS
janusz tarnowski: Nie lubię Woźniaka .ale ten temat jest mi ...znany z osobistego przeżycia.Trudno w to uwierzyć lecz coś w tym jest!wiele lat temu ja też zobaczyłem swojego idealnego sobowtóra.wychylilem się przez okno i wówczas go ujrzałem normalnie jak dwiee krople wody.Wtedy bardzo się tego przestraszyłem trudno powiedzieć dlaczego ale natychmiast schowałem się z powrotem.Patrzac obecnie na marną edzystencje jak muszę prowadzić!? Nie do wiary.
Black Angel: Sąsiad stukał, bo spać nie dajesz, tylko gadasz ?
Halina Dublowska-Bara?ska: A już się przestraszyłam,że zamordował własną rodzinę.Świetny materiał na kolejny film:)Powiadomienia nie przychodzą.
Miraculu Ikazuki: Wstępik pierwsza klasa prawie bałem się zasnąć :D
B.: Abstrahując od tematu, naprawdę istnieją ludzie, którzy dają się tak wykorzystywać w pracy? Z mojego doświadczenia w korpo (jedno z największych w kraju) wynika, że 8h i nara, nie ma obowiązku odbierać telefonu ani nic robić poza godzinami pracy (od czegoś jest kodeks pracy). W całej swojej karierze zawodowej po godzinach zostałem raz, na godzinkę, i to dlatego, że sam chciałem zamknąć temat i nie mieć nic z tyłu głowy podczas wolnego.
Wydaje mi się, że w robocie do nocy (i to też z ostrożności, bo z tego co wiem, to większość korporacji nie pozwala siedzieć po 19 (przy elastycznych godzinach pracy), bo karty działają tylko do tej godziny, a potem człowieka musi wpuścić / wypuścić ochrona i to za wiedzą przełożonego) siedzą ludzie, którzy albo nie mają rodziny i nic do roboty, albo są dyrektorami i robią rzeczy, których nie można delegować (ważniejsze budżety, imienne prezentacje na zarząd itp).
Artur Ga??zowski Ga??zowski: Dla zasięgu
Adrian Kordowski: Świetny wstęp Krzysiu, rób tak częściej
EU Vermittlung: Doppelgänger oznacza sobowtora,
Zwillinge to sa blizniaki ?
Monika Pogodzi?ska: Krzysiu ciebie zawsze się dobrze słucha a ten odcinek jest zajefajny. Dzięki
Mister Je?yk: 7:10 "najlepsza na kaca to pompka z materaca". No super
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TL36sUZkD0I