JAK MANIPULUJE TVP? Shorts - Bądź Na Bieżąco


Jak manipuluje TVP #Shorts
Najlepsze komentarze do filmu "JAK MANIPULUJE TVP? Shorts":

Renata Partyka: Ja piernicze też mi odkrycie stulecia, a która telewizja/media, portale nie manipulują :D
maslo orzechowe: CYWILIZACJA TECHNOLOGICZNA TO ZGRAJA DEMONOW POD WODZA SZATANA PODSZYWAJA SIE POD LUDZI NIENAWIDZA PRAWDZIWEGO NARODU POLSKIEGO
Artur Wolinski: Pokaż jak manipuluje tvn. Pokaż mobbing i jak traktują ludzi?!?!? Rurku
Tomek Tomczak: wreszcie jakies konkrety mister podstawka XD
Jack Nowak: Celowe działanie magdalenki. "Patrzcie! Tusk wrócił! Głosujcie na nas bo znowu złodzieje dopchają się do władzy."
Piotr Wolski: Tylko TVPiS wie jak wygląda dno od spodu.
Rupercik85: Wiecej shortów!
PS
Jeszcze sie nie dorobiłeś Maca??
Krzysztof Kurzeja: Przypadek. Tvp nigdy by się tego nie dopuściło. ???
MrGrand198520: Ja natomiast życzę szczerze z całego serca Polsce upadku bo może wtedy ludzie naprawdę zaczną myśleć samodzielnie może nareszcie wyjdą i coś się zmieni bo dłużej tak być nie może złodziej złodziejowi wypomina
Danuta Andrzejewska: Żenada
Maria Modrzejewska: Wszystkie telewizje maniopulują dla tego nie oglądam
Marcin .Marcinek: ??????
Bar Bra: Jak manipuluje BNB??? na kazdym kroku
Husa rya: jebane tvp pis
Zygmunt Jab?o?ski: A jak manipuluje Podstawka, no to ja wam powiem każdą wiadomość którą podaje otacza swoim komentarzem a tylko on wie dlaczego tak a nie inaczej i czy to jest prawda czy nie. Ale to co przekazuje przedstawia jako prawdę niepodważalną. Na przykład opowiada o pewnym gościu, że niby pis go przśladuje i chce go wsadzić do więzienia, przytacza jego wypowiedzi albo przedstawia film na którym gość obwinia wszystkich tylko nie siebie. Później gość ucieka za granicę do Norwegi a ten lewcki kraj nie daje mu azylu wiedząc, że czerwony i w dodatku nazista Kaczor go posadzi. Nie udaje mu się oszukać lewaków więc wjeżdża do jeszcze większych lewaków Holendrów, tam też nie traktują go jak uciekiniera przed Kaczyzmem i przyszłego więźnia politycznego bo wiedzą już dawno, że to łobuz nad łobuzy. A Maciej Podstawka wybiela go w tym czasie, mówiąc że naprawdę on się pomylił i nie zapłacił tą kartą tylko inną z fundacji a dom kupił za ciężko zarobione pieniądze bo to przecież biznezmen to ma tyle kart, że mógł się pomylić itp. Oczywiście nie sprawdzając nic podaje do publicznej wiadomości że to naprawdę niesłusznie go wrabiają, że rząd i Ziobro, że państwo to jest już totalitarne i wiele głópot. To ja się pytam dlaczego nie przychodzą do mnie by mnie zamknąć i do innych polaków, a odpowiedź jest prosta bo my ciężko pracujemy i nie jesteśmy złodziejami i oszustami. Takie to są Macieja wiadomości.
EnDiK xD: Tusk zapytajcie się dziadków rodziców ile on pieniędzy zajebał
Polski Komandos: Buahaha...I to mówi podstawka gdzie na swoim BNB(Bałwany Na Barany) non stop manipuluje,kłamie i prowokuje info i clickbaitem w tytułach.
TheAmbro21: /F8ZODBYXrjk a tak manipuluje tvn niezapomnojcie że media to jedno bagno tak samo jak pis po
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=eW1jYVclacQ