Spotkałam Kasię Nosowską i zrobiłam coś dziwnego w nocy... | Festiwal Książki Opole VLOG - Dominika Pajek


Ten film to moja relacja z wyjazdu do Opola Uczestniczyłam tam w Festiwalu Książki, zatem jest to filmik podróżniczo książkowy ­ ­ Wsparcie kanału wraz z informacjami o b
Najlepsze komentarze do filmu "Spotkałam Kasię Nosowską i zrobiłam coś dziwnego w nocy... | Festiwal Książki Opole VLOG":

Karol Pokorski: Ja juto wracam do czytania,bo trochę się rozleniwilem i mialem umysl zajęty innymi rzeczami,które musiałem uporządkować.Fajny film.Na następną wycieczkę zapraszam do Łodzi.Co mi się spodobało?To,że nagrodą w grze byl niedokończony obiad.Pozdrawiam.
olekk: ja gdybym spotkał Nosowską, spytałbym o co chodzi w tekście Teksańskiego :P tzn domyślam sie, ale chciałbym usłyszeć jej odpowiedz po latach. ogólnie bardzo fajny vlog, dość przemyślany i jeszcze przed nami sierpień do inspiracji :) rząd planuje zorganizować 4 fale dopiero na wrzesień.
Jakub St?pie?: Jakość dźwięku jest wystarczająca. Mogli by być lepiej, ale wiadomo lepiej by było nagrywać na mikrofony krawatowe, ale wpisano trzeba je kupić.
Gregory: Miłego wieczoru
Motoryzacja Waldka: Tak przejrzałem pobieżnie to była niezła wycieczka . Niestety z tego co widzę nie ma tam interesujących mnie książek jak na przykład instrukcji obsługi i innych tego typu . U mnie z książek nie motoryzacyjnych do przeczytania parę jakichś tam czeka w kolejce na lepsze czasy w tym jakieś biografie a ostatnio udało mi się jeszcze zdobyć książkę którą czytałem w podstawówce jedną z paru tysięcy bardzo rzadką wydaną w 1976 na XXX lecie istnienia Milicji Obywatelskiej. Ale nie wiem czy niektóre z nich dam radę po tylu latach przeczytać jak są takie grube a ja jak dużo czytałem w dzieciństwie tak teraz nawet gazetę trudno mi przeczytać ...
zts16team agro: Fajnie że nowy filmik ? pozdrawiam
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zpwPROS4FRI