14 Zagrajmy w "Darkwood" Duch w dom! - Demonicskyers


Kliknij, aby być na bieżąco z nowymi odcinkami z Twoich ulubionych serii! » « ═════════════════LINKI═════════════════ Facebook: ‍‍Grupa na Facebooku: Serwer Discord: Koszulki: Instagram: Fanpage o tematyce horror: ❓Ask.FM: Wasze p
Najlepsze komentarze do filmu "14 Zagrajmy w "Darkwood" Duch w dom!":

Cukier Kot: Duch w dom! Prawie jak elf on a shelf
Kiro: U mnie dzień jak co dzień, na 5 wstać, wyjechać i na 6 w robocie do 18 a potem z pracy do domu koło 19, kolację zrobił i odpalił YT.
Ty ja nie chcę nic mówić, ale w warsztacie masz 4 kamyki warte po 130 repa XDDDDD Jak handlarz nie ma miejsca to możesz sobie kupić od niego grzyba czy czerwone jajo (polecam jajo, bo daje więcej esencji) i przetopić w piecu.
Latarka działa jak broń palna, czyli pod "R" wymieniasz baterie. Osobiście ja wolę z lampy korzystać bo nie dość że mało się zużywa to jeszcze ona i tak ci oświetla otoczenie nawet gdy masz wyekwipowaną broń w ręku. Pod "U" zobacz sobie skille jakie masz, bo z tego co pamiętam to brałeś perka na uleczanie się przy lampach, na pewno nie raz na tym skorzystasz w nocy.
I nie zbieraj tak dużo broni, 2 dechy, widły i łopata to i tak wystarczająco dużo zapasu jak na jeden dzień, a tak zawalasz niepotrzebnie miejsce.
Pan Amo: Ha, oglądałem w kuchni. czyli blisko koryta XD
Edekedek: 3:42 Ja raz, a później drugi raz byłem na takim "7D", były takie wystające cusie bijące po kulasach. Nie wiem, kto wpadł na taki wspaniały pomysł. Jedyną fajną rzeczą były tam ruchome fotele i oczywiście okulary 3D, choć pewnie bez nich efekt byłby bardzo zbliżony, bo filmy były mocno okrojone głównie pod efekty mocnych zbliżeń w każdej scenie.
4:33 Polecam ulice przy autostradach z boku. Trasa się ładnie ciągnie, nie trzeba skręcać i zbytnio uważać tak jak w mieście. Jedynie problem jak zaczyna się trasa z żwiru i kamieni, ale zawsze można poszukać sobie kolejnych odnóg.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ZDjq8avVGHk