Seat Ibiza & Arona F L 2021 pierwsza jazda PL Pertyn Ględzi - Pertyn Ględzi


Zapraszam na swoją stronę: na Fb: na Insta: Kontakt:
Najlepsze komentarze do filmu "Seat Ibiza & Arona F L 2021 pierwsza jazda PL Pertyn Ględzi":

Andrzej Krzy?anowski: Ja bym jeszcze dodał, że z kokpitu zniknął oblęśny plastik oraz nie ma w ogóle piano g.
Szymon: Seata Aronę podziwiam za to, że fotel można bardzo obniżyć, w ibizie nie siedziałem.
krzysztof ccc: No, Panie Sędzio uśmiałem się "jak norka"!! Wyświetlacz: "brzydszy, brzydki. najbrzydszy, normalny... można wybierać"
Pańskie zdanie o eko-autkach to "głos wołającego na puszczy". Ale niech mi Pan wierzy - wołamy razem! Pański co prawda głos dotrze dalej a mój tylko do kolegów z pracy...... ale wołamy razem :)
Zdrowia Panu i Oglądającym życzę.
Mateusz Adamczyk: No i w końcu te wnętrza wyglądają lepiej i są lepiej wykonane. Reszta bez zbyt dużych zmian i to na plus bo jak to w teście było powiedziane, normalne auto. To teraz jeśli jest możliwość to czekam na Clio TCE 140 M6 bo ostatnio w Overdrive razem z Pawłem powiedzieliście ze Clio jest TCE 130 a tam zaszła pewna zmiana :D

P.S Tam z tyłu są żarówki tak w Ibizie jak i Aronie, więc te pełne ledy raczej tyczą się przednich lamp.
Arek Marek: Sa przyklejone tablety wiec krok w tyłu.
No i bez silnika 1.5 to lipa. Musi byc
Miko?aj Stolarski: Panie Macieju, na pewno dali Wam egzemplarze z produkcyjnym softem skrzyni? Nie chce mi się wierzyć, że nagle coś się zmieniło.
Pablo Picasso: Jeździłem ostatnio najnowszym Leonem, całkiem fajny samochod … ale pierwszy raz w mojej karierze kierowcy nie udało mi się zmusić samochodu do wyświetlenia całkowitego przebiegu. Albo się zestarzałem albo coś w tych „ulepszeniach” jednak jest nie do końca w porządku …
Jak przyjemnie było wrócić do ISa 3 z jego konsolą „trącaną” myszką jak to określa moj znajomy, fan nowinek :)
Piotr Wolski: Trzeba chyba poczekać, aż któregoś z tych nawiedzonych ekologów będzie wiozła elektryczna karetka, której braknie prądu.
Adam Cichanowski: Dla mnie sa, zanudne pod katem mocy. Ale zgadzam, sie porzadne auta, bez norm W L T P. SZMIRY UNI EUROPEJSKIEJ..,
J: prywatnie mam 2 auta 20 letniego dziadka i 6 letniego młodziaka, w obydwu czuję się i jeżdżę NORMALNIE, aha i jeszcze mam 4 letnią służbówkę w dieselku, też NORMALNA
Artur Nowak: hmm a to podobieństwo do bmw w kwestii wirtualnego kokpitu?
Grzesiek: Udało się dotrzeć nad Atlantyk?
Co to były za mieścinki po drodze?
Pawe?: Bravo prawdziwie powiedziane na temat wspolczensnych samochodach e ekologicznych, które bardziej zanieczyszczaja środowisko niż nam się wydaje.
ellococrooliko: Hej, hej!
Pertyn-bej
Rozserdywsia duże,
Hej, hej,
Pertyn-bej
Ne serdysia druże!
Robert41: Witam Panie Macieju,na wstępie chciałbym powiedzieć że lubię Pana filmy oglądać,ale z tą żwawą jazdą i spalaniem ponad 7l to lekkie nadużycie ,bo nie zauważyłem ani razu na liczniku 100km/h to nie wiem o co chodzi bo posiadam 308 gti i przy takiej jeździe jak na filmie to mam spalanie 5.9l chyba że jazda ostra nie jest nagrywana,to takie moje odczucie subiektywne,bo wydaje mi się jak wyprzedzają Pana nawet ciężarówki to spalanie powinno być max 6l a nawet bym powiedział 5.5l czyli wracając do sedna sprawy wydaje mi się że troszkę sporo palą te autka,pozdrawiam.
Verbatino: Seat Ibiza 1.5TSI 150KM DSG7 FR - 107.999 PLN
Seat Ibiza 1.0TSI 110KM MT6 FR - 86.020 PLN
Seat Ibiza 1.0TSI 95KM MT6 Style - 74.239 PLN
Seat Ibiza 1.0MPI 80KM MT5 Reference - 62.800 PLN
Auto może i fajne ale w tej fajnej wersji kosztuje bardzo dużo a i tak ma braki wyposażeniowe jak na rok 2021/2022 jak np. brak podgrzewanej kierownicy, kamer 360, itp. ?
Lee: wyżyłowane kosiarki do trawy
WolfenHunter: A jest system odłączania dwóch cylindrów? Mam taki w leonie i zastanawiam się nad wpływem na trwałość silnika.
robertadam74: Ford Fiesta I Puma klima ma pokretla normale jak W starchych dobrych czasach
adrvs: Ibiza jedno z ładniejszych aut tego segmentu, ale za wersje Fr gdzie właśnie wtedy autko się fajnie prezentuje trzeba dać ponad 90k o ile nie 100, a to już za dużo w tej klasie, lepiej dołożyć do Leona. Ja dzisiaj odebrałem nowe Clio, wersja R.S Line full opcja za równe 80k po dluuugich targach. Długo szukałem i nikt nie był w stanie dorównać cliowce pod kątem wyposażenia, multimediów, wykończenia i poczuciu „Jakości” w środku. Zrobiłem już dzisiaj150km i na prawdę jestem pod wrażeniem ze Renault zrobiło taka fajną furę.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xnZgiIekNP4