D Link DWP 812KT lekarstwo na brak internetu domowego| Robert Nawrowski - Robert Nawrowski


D Link DWP 812KT to zestaw, który umożliwia wykorzystanie internetu LTE na potrzeby naszego domu. Szczególnie w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do innych operatorów kablowych, telefonicznych czy światłowodowych. Wyciągnięcie anteny na zewnątrz budynku d
Najlepsze komentarze do filmu "D Link DWP 812KT lekarstwo na brak internetu domowego| Robert Nawrowski":

Arkadiusz: 1200 ?
H4wk: dobry
Piotrzet97: Mała uwaga do 300 Mb/s. Oczywiście to jest prędkość maksymalna tego urządzenia ale u nas oprócz Plusa nigdzie jej nie osiągniemy, a czemu? 300 Mb/s to 2CA na 20 MHz. Czyli oba pasma muszą mieć po 20 MHz wtedy maksymalnie jest to 300 Mb/s. W T-Mobile maksymalnie co można osiągnąć to 225 Mb/s, bo maksymalnie mamy na L2600 -15Mhz i L2100-15Mhz łącznie 30 MHz pasma. Czyli wynik 214 Mb/s przy T-Mobile to praktycznie maksymalny wynik jaki można osiągnąć. Prędkości wysyłania również od tego zależą ;)
Marcin .Marcinek: ????????
FLOKI: za połowę ceny można kupić router LTE z anteną polskiego producenta z dwumetrowym masztem i dwoma 15 metrowymi kablami do anteny. W domku na wsi z nadajnikiem oddalonym jakies 5-6km, ktory zasłania ściana lasu zaraz za płotem mam 35 mbit.
Frank Funt: W Polsce nie ma czegoś takiego jak nielimitowany internet LTE ?no chyba że komuś odpowiada prędkość 500 kB /s..... Pozdrawiam Play ☹️ oziemble !!!!
Salazar: Trochę droga zabawka
Hassan: Wszystko fajnie szkoda tylko że nie można kupić samej tej anteny bez router. Mam osobę której taka antena by się przydała żeby ją podłączyć już pod istniejącą sieć mesh ;)
Mariusz Stadnik: Temat ważny i ciekawy. Niestety!
Świat gna naprzód, covid jeszcze to przyspieszył... Internetyzacja życia. Nie wspomnę o zdalnej nauce. I okazuje się, że nie jesteśmy do tego przygotowani. Mnóstwo lokalizacji z fatalnym dostępem do sieci, władza ma to w doopie i szlag człowieka trafia czytając o 5G.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pDPvo6U8gNo