Księga Kapłańska || Rozdział 01 - Langusta na palmie


Przeczytajmy razem całe Pismo Święte! Od 1 października 2020 czytamy Pismo Święte, codziennie 1 rozdział życiodajnego SŁOWA BOGA. Wykorzystano Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzys
Najlepsze komentarze do filmu "Księga Kapłańska || Rozdział 01":

Gabriela G: Jak dobrze, że Jesteś Ojcze Adamie i czytasz nam Biblię, Twoje komentarze bezcenne ?
Tora...
Dziękuję i spokojnej nocy życzę wszystkim, do jutra ?❤??
E Oliwa: Witam Szczęść Boże Wszystkim dziękuję Ojczulku Adamie błogosławionej nocy życzę Amen ?????️?
Agnieszka M: Proszę o modlitwę za mojego dziadka, który zmarł w piątek
Maciej Muzyka: Amen <3
Ewa RECHUL: Radość z Obecności SŁOWA BOŻEGO..Choć często nie zrozumiałego .pozdrawiam ?
Przemys?aw G?ska: AMEN ❤️
Zet Ka33:
Janina W: Dobrej nocy? wszystkim, i błogosławionej środy dziękuję o. Adamie pozdrawiam?♥️?️
Zofia Sumara: Niby wiem i rozumiem, ale jednak jeszcze nie wszystko.
Dobrej nocy za to na pewno wiem, że Wszystkim życzyć chce,...no to i życzę : )
I .... dołożę na jutro.
Szczęść Nam ,we tym co jutro potrzebujem indywidualnie Boże : )
Magdalena Krzeminska: Duchu Sw. oswiec moj rozum abym slowa Twoje rozpoznawala i byly one dla mnie pomoca w drodze do Twojego krolestwa.??OFIARY

OFIARY ZE ZWIERZĄT

1 Pan wezwał Mojżesza i tak powiedział do niego z Namiotu Spotkania: 2 Mów do Izraelitów i powiedz im: Jeśli kto z was zechce złożyć dar z bydląt dla Pana, niech złoży go albo z cielców, albo z mniejszego bydła.

Ofiara z cielców
3 Jeżeli chce złożyć na ofiarę całopalną dar z bydła, niech weźmie samca bez skazy i przyprowadzi go przed wejście do Namiotu Spotkania, aby Pan przyjął go łaskawie. 4 Położy rękę na głowie żertwy, aby była przyjęta jako przebłaganie za niego. 5 Potem zabije młodego cielca przed Panem, a kapłani, synowie Aarona, ofiarują krew, to jest pokropią nią dokoła ołtarz stojący przed wejściem do Namiotu Spotkania. 6 Następnie obedrze żertwę ze skóry i podzieli ją na części. 7 Kapłani, synowie Aarona, przyniosą ogień na ołtarz i ułożą drwa na ogniu. 8 Potem kapłani, synowie Aarona, ułożą części wraz z głową i tłuszczem na drwach leżących na ogniu na ołtarzu. 9 Wnętrzności i nogi zwierzęcia będą obmyte wodą. Kapłan zamieni to wszystko w dym na ołtarzu. To jest całopalenie, ofiara spalana, miła woń dla Pana.

Ofiara z baranków i koziołków
10 Jeżeli zaś kto chce złożyć na ofiarę całopalną dar z trzody, z baranków lub koziołków, niech weźmie samca bez skazy. 11 Będzie on zabity po północnej stronie ołtarza, przed Panem, a kapłani, synowie Aarona, pokropią krwią Jego ołtarz dokoła. 12 Potem podzielą go na części. Kapłan ułoży je wraz z głową i tłuszczem na drwach leżących na ogniu, na ołtarzu. 13 Wnętrzności i nogi zwierzęcia będą obmyte wodą. Kapłan złoży w ofierze to wszystko i zamieni w dym na ołtarzu. To jest całopalenie, ofiara spalana, miła woń dla Pana.

Ofiara z gołębi
14 A jeżeli kto chce złożyć w darze ptaka jako całopalenie dla Pana, niech złoży w darze synogarlicę lub młodego gołębia. 15 Kapłan przyniesie go do ołtarza, złamie mu główkę i zamieni go w dym na ołtarzu. Krew jego wyciśnie na ścianę ołtarza. 16 Potem oddzieli wole jego wraz z piórami i wyrzuci je na popielisko, na wschód od ołtarza. 17 Następnie kapłan naderwie jego skrzydła, jednak nie oddzielając ich całkowicie, i zamieni w dym na ołtarzu, na drwach leżących na ogniu. To jest całopalenie, ofiara spalana, miła woń dla Pana.
Margaretha Ljung: Bog zaplac o. Adamie.
AEwelinaA: Moje langustowe mordeczki, miejcie się najlepiej na świecie. Tata ✝️ jest z nami w każdym punkcie naszego życia! ???
Grazyna Rasmus: Jestem słucham życzę spokojnej nocy amen ♥️??
Dan S: Dobrej nocy ??
Krysia Straczynska: Dobry wieczór. Czas na „sam na sam” ze Słowem Bożym.
- Chwała Tobie Słowo Boże?‍♀️?
Alicja ?: ??????️
Lucyna Blacha: Dziekuje z Panem Bogiem Pozdrawiam serdecznie zycze Pieknego dnia ?❤️
Ilona Gofro?: ? Jakie to ważne aby wyłuskiwać to co ważne... ? Dziękuję za kolejny dzień z Pismem Świętym... i "rozkminę" O. Adamie. Szczęść Boże, czekam na następny ?
Monika G?owacka: Dzień dobry rano ❤️?
Agusia Piasek: ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7MOtHaPuBfY