Dlaczego Najsilniejsi Ludzie NIE WYCISKAJĄ Na Ławce? - STALOWY SZOK


W materiale omawiam powody, z których dwuboiści i wielu strongmanów nie wyciskają na ławce. W materiale rozważam skuteczność i słuszność stosowania testów antydopingowych w sporcie. ZOSTAŃ PATRONEM I ZGARNIJ MATERIAŁY PREMIUM: ►► ►► KORZYSTAJ ZE ZNIŻEK
Najlepsze komentarze do filmu "Dlaczego Najsilniejsi Ludzie NIE WYCISKAJĄ Na Ławce?":

Sebastian Dugo: Dwubój kojarzy mi się z chudziakami bujającymi się z ciężarem dynamiką. Wiem, że to stereotyp. Wolę chamską siłę, choć niekoniecznie trójbój ze względu na brak podciągania, czy wiosłowania.
Ucze? ?ukaszenko: Na miniaturce powinien być Karwat
Wojtek K: Witam, mam 20 lat i 1,5 roku stażu na siłowni. Posiadam widoczny 5 pak na brzuchu ,ponieważ mam specyficznie zbudowane smugi ścięgniste. Mój kaloryfer jest nierównomierny ,bo widoczne ,,kostki " po prawej stronie są niżej od lewej ( wiem , że to jest genetyczne i nie mam na to wpływu). Zaczynając od mostka wędrując do pępka : po prawej stronie mam 3 kostki ( 1 mała i 2 średnie) ,po lewej stronie mam 2 kostki ( 2 duże). Poniżej pępka prawa strona nie jest oddzielona od lewej więc nie nazywam kostką.

Dodatkowo wszystkie kostki są mniej lub bardziej wyćwiczone ( wystają). 1 mała, 1 średnia po prawej i jedna duża po lewej jest bardzo rozwinięta a reszta słabo. Poniżej pępka prawa strona jest większa od lewej mimo połączenia.

Smug ścięgnistych nie zmienię ale dlaczego jest taka różnica w wielkości ,,kostki" ( chodzi o to że jest bardziej 3 wymiarowa, bardziej wycwiczona od innych)? Skupiam się na ćwiczeniu równomiernie całego brzucha i staram się nie przekręcać i nie przekrzywiac ciała.
Wysot100: Konrad klaty nie trenuje. Kieliszkowski wypowiadał się na ten temat mówił że kiedyś wykonywał to ćwiczenie ale był młody założył za mały ciężar robił szybkie ruchy i coś tam naderwał i od tamtego momentu nie ćwiczy ciężko klaty.
Pikson: Lubię ten moment kiedy wracam do domu po treningu, szykuję sobie szame, siadam do kompa i widzę, że stalowy wrzucił nowy film. Tak trzymaj stary ;)
Marian Kowalski: Kiedy jest narodowa loteria??? Mój wnuczek czeka na hulajnoge do cholery jasnej!!!
CrankhCynamoon: 6:05
Propsuję tego typu cwiczenie, ale z pewną modyfikacją - z siadaniem dupom na tworz.
Los Ami: Miałem kontuzję i teraz też wyciskam ale już mniejszymi ciężarami ,Nie chce sobie zrobić krzywdy .
loxenix: Jakiego mikrofonu używasz ?
Martin Korn: k...wa nie wiem
???????86: Też mam słaba klate ale za to zajebiste mocne plecy i bary. Jestem tynkarzem.. Raz brałem się na rękę że swoim szefem ja 85 kg on 130kg wygląda jak koks a za huka mnie na rękę nie mógł położyć... Pozdro?
Maciej Ziobro: Clarence Kennedy mówił gdzieś ze nie wyciska, bo ogranicza to jego mobilnosc na dluzsza mete. Jak sie skupił na wyciskaniu to w krótkim czasie wycisnal chyba 200/205kg.
Nie wszyscy jednak chyba tak mają. Przykładem z naszego podwórka jest Pan Szymon Wojtowicz. Na instagramie widziałem 200kg rwanie i 200kg+ na powtórzenia na ławie.
Ordeus7: sheeeeeeeeeeeeeeeeeesh
Polski King: Mój trener od dwuboju zakazywał nam wręcz wyciskania, ponieważ podczas rwania trzeba specyficznie przytrzymać sztangę z tyłu i zablokować barki, wyciskania na ławce miało utrudniać wykonywanie poprawnego rwania i utrzymanie ciężaru nad głową.
Pawe? ?ysakowski: Czyli chcemy być tam gdzie nas nie ma... Panie doktorze to nie jest kura to jest osioł
Lord Koks: jak się do tego mają hantle ?
Aaron Werner: Ciekawe...
Knopers _: Bo już nie będą najsilniejsi
Rudolf: Jakoś Clarence Kennedy bierze na klatę 200 kg i nie ma problemów. Ale to tylko jako przykład
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0uTcCc35AaY