LIVE PO MECZU POLSKA WENEZUELA PROSTO Z HALI W TOKIO! - TVP Sport


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ: Już tradycyjnie zapraszamy na łączenie z Piotrem Dębowskim i Radkiem Panasem po kolejnym meczu polskiej reprezentacji w siatkówce w #Tokio2020. Ocenimy postawę zawodników Vitala #Heynen w starciu z Wenezuelą. #IO2020 Więcej o igr
Najlepsze komentarze do filmu "LIVE PO MECZU POLSKA WENEZUELA PROSTO Z HALI W TOKIO!":

Dori kochana kobieta ciepla izyczliwa . Dori: Nie ogladam tych ostatnia prosta dla nich ! Nie ładnie za kasę reklamy smierci ! To nie patrioci ! Zdrajcy ! To nie sportowcy !
Danuta Ohnut: W tym secie pokazali że nie są dobrzy a mierni , te fałszywe radości po secie prześmiewcze nie opłaciło się. , jednak pogratuluję ale wenezuelczykom z całego serca, a polskiej kadrze życzę kultury i ogłady bo tego im brakuje do wygrania medalu brązowego.
Michu YT: Ez
#VolleyTime: Grunt to 3 punkty, a to zostało zrealizowane. Zatorski 80% w przyjęciu, świetny Semeniuk. Dekoncentracja jest jednak widoczna, oby forma rosła!
FANCLUB Damiano: ?
Andrzej Lasek: 10
Albercik 777: Za ten 3-ci set Heynen powinien ich jednak ochrzanić. Przez pierwsze dwa sety widać było ogromną różnicę między Polską a Wenezuelą. Nagle w secie trzecim nasi chyba myśleli, że Wenezuela na kolanach będzie prosić o najniższy wymiar kary. Na igrzyskach konieczne jest cały czas pełne skupienie, nikogo nie wolno lekceważyć.
Adam Markwica: Mam gorącą prośbę!!!Nie mówcie nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Może tylko jaki wynik ale i tak mówicie inaczej!!!!Beznadzieja!!!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=2YyQULTL12c