POREMONTOWE PROBLEMY, GLOW UP I KSIĄŻKA MOJEJ PRZYJACIÓŁKI | READING VLOG - Cat Vloguje


W tym reading vlogu: mój drugi weekend w nowym (starym) mieszkaniu, poremontowe problemy i awarie, książka \'Glow up\' Angeli Węckiej, wąiwa przyjemność z lektury \'Wiele hałasu o ciebie\' i książka mojej przyjaciółki, którą przeczytałam po 4 latach trzym
Najlepsze komentarze do filmu "POREMONTOWE PROBLEMY, GLOW UP I KSIĄŻKA MOJEJ PRZYJACIÓŁKI | READING VLOG":

koticzka .-.: Ahh, Cat! Nowy reading vlog akurat wtedy, gdy niedawno wróciłam do wszystkich twoich starych vlogów z readathonów, uwielbiam je, mają cudowny przytulny klimat ❤️ Dobrze jest obejrzeć kolejny, mam nadzieję, że u ciebie będzie już tylko coraz lepiej!
B??kit Pruski: Próba udana i moment publikacji idealny (bo akurat sprawdzilem co u "moich" ludzi z yutuba słychać). Eee remonty...
Marta M: Mi się dobrze ogląda up życiowy ? same książki wjeja nudą szczerze mówiąc
Konrad Lama: Ja lubie reading vlogi przeplatana ma zmiane z czytaniem i codziennym życiem?
Daiki Aomine: Bardzo mi się podoba taka forma vlogów; trochę o książkach, trochę o codzienności, właśnie tak życiowo. Myślę, że pokazywanie takich "zwyczajnych" dni jest ważne i mnie osobiście nigdy nie nudzi ❤️
loeeera: Bardzo lubię reading vlogi, takie przeplatanie codzienności z czytaniem mi się podoba. Odpoczywam przy tym. :) Fajnie Cię znowu widzieć. Oby się wszystko poukładało z tym remontem.
Katarzyna Mazurek: Uwielbiam ciebie:) dzięki tobie zaczęłam czytać książki. Teraz czytam o więcej . W tym roku przeczytałam około 60 książek.
EnzoLorenzo: Bardzo lubię vlogi w Twoim wykonaniu. Nieważne co w nich jest ? Książki, życie, jedzenie, remont - wszystko przyjmę ❤️
Anya: Ja kiedyś bardzo nie lubiłam oglądać vlogów, bo uważałam, że są za długie. Ale myślę, że jednak problemem było to, że zbyt duża część vloga to były przebitki jak ktoś parzy herbatę albo robi zakupy (i to spożywcze). Takie coś dla mnie może stanowić tylko mały procent vloga. Ale jeżeli vlog to ma być po prostu sklejka pogadanek, co u Ciebie, co czytasz z kilku dni to jestem na tak. Oczywiście wstawki jak porządkujesz kuchnie są ok, jeżeli jest ich niewiele, tak jak właśnie mniej więcej jak w tym vlogu. Z takich różnych przebitek to lubię jeżeli ktoś gdzieś był w jakimś fajnym miejscu i pokazuje widoczki :)
I trzymam kciuki, żeby w końcu życie dało Ci trochę odsapnąć i już nie było niemiłych niespodzianek jak nagłe skuwanie nowej ściany w kuchni! :) Pozdrowionka :)
Zaczytana mama76: Super vlog?
BUJOJEJ: Jak tylko zobaczyłam, że nowy film to rzuciłam wszystko i oglądam <3 uwielbiam Cię słuchać, Twoich recenzji, opinii i całej reszty <3 Wszystkiego wspaniałego i duuuże powodzenia ;-)
ulkens: O. Niedługo mam malowanie pokoju i myślałam o tych kolorach. Mam już szary. Czy mogłabyś podać nazwę różowej farby? Jesteś z niej zadowolona? :)
MagdaW: Oddaj niepotrzebne ubrania do domu samotnej matki
Milena Koziak: Uwielbiam twoje reading vlogi :)
chucko lada: Bardzo się cieszę, że wróciłaś. Trzymam kciuki, żeby Cię już ten pech opuścił!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=T58fSuZEDAg